Elitní bystrozorka Natalia Black - Kapitola 2 part 2

1. října 2011 v 11:03 | Marrionet & Irina |  Elitní bystrozorka Natalia Black
Další díl, těšte se na pořádnou dávku emocí a napětí."Tos byl ty?" vykulila na něj oči. "Měli ti přece vymazat paměť!" (další zářez na seznamu crossoverů. Muži v černém)
"Zřejmě na to zapomněli," (profesionálové. Vyloženě) pokrčil rameny mladý Malfoy. "Každopádně jsi mi přišla známá, protože si mi připomínala Blacka a taky trochu mojí tetu Bellatrix, mimochodem smrtijedku. A navíc, když tě pak zavolali, tak místo toho, aby se ti to ozvalo jen v uchu, slyšel jsem to i já, protože se to kvůli nějaké poruše rozlehlo po celé místnosti a tys při tom málem ohluchla." (hej barmane! Už žádné panáky. Kde to tady skladujete? Tohle chce otravu alkoholem. Protože otravu Mařkou a dementní povídkou už mám)(poslední odstavec VŮBEC nechápu. Pomoc.) Natalia ho probodla podezíravým pohledem, ale pak jí nezbylo nic jiného, než rozčíleně zase hůlku zastrčit, protože věděla, že mluví pravdu. Tohle si s Danielem ještě vyřídím!
"Jestli cekneš, jseš mrtvej, jasný?" ukázala na něj výhružně prstem. (glogloglo. *Marrionet nasává *) (jsi mrtvý, nebo seš mrtvej. Nesnáším míchání slangu a spisovné češtiny.)
"Jasně," přikývl zcela vážně Draco, "Jen mi řekni; Jsi ty ten agent, co má bejt nasazenej v Bradavicích?" (i přes rum v krvi mi neuniká, že tohle Natálka nedala. Prozradit se 20 minut po začátku akce je umění) (*směje se Natálce. Válí se na zemi. Slzy smíchu jí tečou po tvářích.*)
"A o tomhle víš jako jak?" založila si ruce a probodla ho nebezpečným pohledem, který ho ale nechával naprosto klidným. (nebezpečný pohled. Nepřibližujte se! Kouše!)
"Jsem člen Fénixova řádu," pokrčil rameny mladý Malfoy. (čelist padla mezi klokany) (lalala, já si lítám. Pánev tvrdí, že jsem se zbláznila, ale ona neví, že já jsem vzducholoď ;P)
"Aha," zabručela, "Brumbál si pustil pusu na špacír, co?" (tohle trhne snad už jenom McGonagallová v teplákovce z jedné minulé glosy)
"Možná, takže jsi?"
"Bez komentáře," odsekla dívka naštvaně do mikrofonu TV nova.
"Takže ano," prohlásil Draco, "Myslel jsem si to."
"Překvapivě," utrousila sarkasticky, "Ale varuju tě, ani slovo!"
"Spolehni se," ušklíbnul se její bratranec. (au. Tady jsem to vzdala a odjela se odreagovat na bitvu. Po třech dnech vybíjení agrese se k této glose vracím) (Já zatím jedu na jeden zátah. Sem mástr.) (respekt tobě)
"Jo, jo," mávla rukou, "A doufám, že se mi to nevymstí. Stejně to pak ještě probereme."
"Bez pochyby," pokýval hlavou Draco a sednul si na sedačku naproti Alexovi, který se, zatímco si oni povídali, taky posadil. "Ahoj, my se ještě neznáme, co? Draco Malfoy," (kde jsi, můj Draco?! Můj skvělý a arogantní světlovlasý chlapče!) nabídl mu ruku a on ji s lehkým úsměvem přijal. Natalia je se znechuceným úšklebkem pozorovala.Bože, ti dva se hledali, až se našli. Jeden jako druhej... slušňáčci. (a jen tak pro informaci. Co ona zatím udělala free kůl a in, že se může považovat za drsňačku?)(Dotaz. Od kdy je člověk jménem Draco Malfoy "slušňáček"?!)
"Alex Rider."
"Docela ti závidím, že sis našel takovou kočku, jako je sestřenka." (čelist odpadla, proběhla kolem mě, táhla za sebou sáňky a říkala něco o Sibiři)
"COŽE!" vyletěla hned Nat dřív, než stačil Alex jakkoliv reagovat. "Tak to teda ne! Laskavě si to ujasni, zlato. Já tady s tím Kenemabsolutně (se jmenuje Kenabsolutně? Když už něco absolutního, tak jedině vodku) nic nemám a ani to nehrozí! Je tu jen proto, že mi jeden debil ze školy hodlá pít krev i za své nepřítomnosti, je ti to jasný?!"
"Jasně," řekl poněkud zaraženě Draco. (né že bych se divila. Ale potrefená husa nejvíc kejhá. A tohle je husa jako bagr)
"Fajn," prskla a s třísknutím dveří, které se málem vysklily, vypadla z kupé pryč. (ta mi věta vůbec smysl nedávat) (prostě další pubertální výjev. Tak popojedem.)
"Co se jí stalo?" zeptal se zmateně mladý Malfoy Alexe, který si rukou unaveně prohrábl vlasy. "Nikomu nic neřeknu, fakt," dodal, když uviděl, že Rider váhá s odpovědí.
"Ono jde o to, že doteď pracovala sólo a já k ní byl předělen na tuhle akci, jenže ona je proti, čímž se rozhodně netají." (pracovala sólo. Omg, je jí šestnáct. Kolik je autorce? Třináct a myslí si, že v šestnácti se cosi zlomí a každá holka začne být najednou děsně kůl?)
"A tobě je to líto," hádal Draco, Alex kývnul.
"Docela jo, ale z jejích řečí si nic nedělám. Jen by mě zajímalo, jestli se takhle vzteká jen kvůli mně nebo je v tom i něco jinýho."
"Jestli chceš, pomůžu ti to zjistit, i když to bude asi trochu nebezpečný, podle toho, co jsem teď viděl." (jo, poprská ti oblek za gazilion liber, co nosíš. Zatím je to jediné, co umí)(Marrionet bod. Mařka je silně v mínusu.)
"Dík," zazubil se Alex, "Ty jsi ve Zmiozelu, co?" (ou máj. Když už někdo tak tupej jako autorka musí psát ff, nejde si alespoň nastudovat reálie?)
"Jo," přitakal nepříliš šťastně Draco. (jestli mi z něj udělají hrdinu Nebelvíru, který je ve Zmijozelu nešťastný a cítí se špatně zařazen, tak se jdu zabít)
"V pohodě, stejně budem chodit na hodiny všichni společně i s Nat a jde tam vlastně jen o přespání, ne?"
"Jo, ale někdy jde taky o život," povzdechl si mladý Malfoy.
"Myslíš, že by tě Natalia nechala umřít? Nebo třeba já?"
"Snad ne."
"No vidíš," ušklíbl se Alex. "S námi se nemáš čeho bát." (← ghéé O.o) (Slova došla. Pánev to zapíchla. Já však vytrvám.)

*OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO* (tohle je zatím to nejrozumnější, co jsem v celé povídce četla) =D

Čas ubíhal rychle, krajina se míhala za okny a bradavický expres uháněl zdivočelými lesy(zdivočelé lesy. Nemyslí spíše divoké lesy? Protože takový zdivočelý les...hm. To může být hardcore) rozlehlými zelenými loukami, kolem jezer, řek a potoků, skal, skalisek, rybníků, pouští, polopouští, tunder, tajg, stejí, pamp, vápencových lomů, deštných pralesů, kopečků, planin, nížin, vrchovin, vřesovišť, bažin, rašelinišť, termálních pramenů a permafrostu. Natalia seděla ve svém kupé i s Dracem a Alexem, kteří si stále ještě povídali o všem možném (hlavně ať z toho neudělá slash.). Dívka seděla mlčky v rohu, hlavu opřenou o studenou skleněnou tabuli, a dívala se z okna ven. Přemýšlela, jaké to teď asi bude. Jak se asi změní její život, až potká svého otce. Těšila se na ten okamžik, ale zároveň se ho i bála. Měla strach, že i když ji hledá, tak ho zklame a on ji od sebe zase odvrhne. Bála se samoty. Sice ho prakticky v životě neviděla, až na ten rok, když byla malá, ale i přesto ho měla moc ráda (Jasně, taky bych si zamilovala tátu, který by o mě asi už ani netušil).
Najednou se prudce narovnala, vystřelila na nohy, čímž si ustřelila palec a pozorně se zadívala z okna, čímž na sebe upoutala pozornost kluků.
"Co se děje?" zeptal se znepokojeně Alek (nová postava?) a naklonil se k oknu taky. Čirou náhodou se přitom letmo dotkl Natalie, ale ona hned ucukla a podívala se na něj, přičemž jí z očí šlehaly blesky. (au, to asi bolelo)
"Tak zaprvé, nešahej na mě (notak. Nikdo si tě nevšímá, máš hnusný hadry a nemaluješ se. Buď ráda za trochu teplého lidského kontaktu) a za druhé, máme společnost." Jen co to dořekla, vlak prudce zabrzdil. Alex tvrdě dopadl na zem mezi obě sedadla a Natalia, bohužel, hned na něj. (klišé warning!) "Au! Do háje, přestaň se vrtět!" zavrčela a neohrabaně se vyhrabala na nohy.
"No jistě, hlavně že ty jsi v klidu," zamumlal si pro sebe naštvaně Alex, ale ona ho už neslyšela, protože si ji vzal do parády Malfoy.
"Teče ti krev," konstatoval Draco a starostlivě jí ohmatal okolí menší ranky na čele, ze které jí tekla krev. (celej Draco. Draco samaritán. Na sebe ošetřovatelský hadry a šup s tebou do Afriky, starat se o lidi nakažené HIV) překvapený úsměv. "No moc se neškleb, nedělám to zrovna nejradši, ale přece si nepůjdu hrát sama, ne?" ušklíbla se a vytáhla si hůlku, "Jdem se bavit, pánové!" zvolala téměř nadšeně a vyklouzla z kupé ven.
"Má divnou představu o zábavě," utrousil Draco a vytáhl si i se svým novým přítelem (tak alespoň slash máme. Pokud je Alex opravdu takovej kočan, tak mu dovoluji sahat na Draca) hůlku, připraven k boji.
"Zvykneš si," usmál se Rider, "Jdem nebo se jí něco stane."
"O to strach nemám," řekl mladý Malfoy, "Spíš je mi docela líto smrtijedů, kteří ji potkají.(mě ne. Zahradní ozdoby se mají mlátit, mlátit a mlátit) Víš, jak to myslím, ne?"
"Líto mi jich není, ale vím, jak to myslíš," přikývl Alex a vyběhl společně s Dracem pomoci při obraně vlaku proti hordě smrtijedů, mozkomorů a upírů (upírů? Tak moment. Kdy a kde přesně jsme se dostali k upírům? *Marrionet s mačetou se zmateně rozhlížejí po nějakém taháku, co jim napoví *) , kteří se snažili se dostat se dovnitř se.
Rychle jich ale ubývalo, o to už se Alex s Nat postarali. Smrtijedi se jim doslova vyhýbali (Jasně. Smrtijedi se totiž ze všeho nejvíc bojí náctiletých děcek.), nechtěli se s nimi pouštět do křížku. I mladý Potter se se svými přáteli činili. Bylo těžké je porazit. Metali kolem sebe jednu kletbu za druhou, jejich patroni a i stříbrní strážci několika dalších dětí, především tedy členů BA, rozháněli mozkomory a upíři… ti se dali na útěk, když Natalia s Hermionou vyčarovaly dvě iluzivní velká slunce, která nahradila to, co se schovalo do narůžovělých peřin z mraků. (myslím, že to zase na pár dní vzdám. To je HNŮJ VÁŽENÍ. Problém je v tom, že tohle je prostě jenom enormně tupá povídka. Kde je Lylien, když ji potřebuji? Úpasůpácký povídky jsou oproti tomuhle zlato) (Je to peklo.)
Za několik desítek minut bylo po boji a studenti, stále ještě plní vzrušení a adrenalinu z boje, se vrátili do vlaku, který se o deset minut později, když se objevili ministerští bystrozoři, rozjel. (to je tak, když autorka nedokáže popsat bojovou scénu)
"Wow! Tak to bylo drsný!" vykřikla v euforii Naty a svalila se na sedačku jejich kupé. Kluci hned naproti ní. (Puberta s ní fakt ještě tříská. "To bylo drsný"? Proč?)
"Jo, to možná, ale nevyšla jsi z toho zrovna lacino," poznamenal Alex a ustaraně ji pozoroval.
"Nestarej se!" odbyla ho napruženě a promnula si spánky. "Zdá se mi to nebo je to tu všechno rozmazaný?"
"Tak tohle není dobrý," konstatoval Draco a přiskočil k Natalii, která se málem hroutila. "Ta rána na hlavě je hlubší, než vypadá. Ztratila dost krve." (a mohla by ztratit ještě pár kapek. Já bych to odměřila, až to bude tak pět litrů, budu spokojená)
"Mám s sebou pár lektvarů a znám i nějaký ty uzdravovací kouzla," řekl Rider a zašmátral v menším batohu, co měl s sebou. Vytáhl pár flakónků a svou hůlku, pak se obrátil k Nataly.
"Ani na mě nešahej!" zavrčela dívka nebezpečně. "Nepotřebuju tvou pomoc! Je mi dobře!" V zápětí se ale sesunula na sedačce zase o něco níž a tiše zasténala bolestí. (konečně se mi ta povídka začíná líbit) Hlava jí třeštila a všechno se s ní točilo. Vůbec se jí ten pocit nelíbil (tohle je info, jak stehno. Komu přesně by se to líbilo? "Hej, zabili mě, vůbec se mi to nelíbilo." Díky za zprávu) , ale rozhodně se nechtěla nechat ošetřit zrovna Riderem. Nemohla připustit, aby to vypadalo, že potřebuje jeho pomoc. Že je na něm závislá a dá tak za pravdu Danielovi, který neustále tvrdí, že je to pro její dobro mít parťáka, na kterého se může spolehnout a co jí, když bude potřeba, pomůže. Ale to si ona nechtěla přiznat. Na to byla až moc hrdá a tvrdohlavá (na to byla moc hloupá a vzdorná.).
"Jo, to vidím," ušklíbnul se Alex a pokynul Dracovi, aby svou sestřenici (tenhle rodinný vztah fakt neberu) položil na záda na sedačku a podepřel jí hlavu vyčarovaným polštářkem s malinkými jednorožči na srdíčkové louce. Uh).
"Šáhni na mě a budeš do konce života zažívat hotový peklo, to ti garantuju!" nevzdávala to Naty, ale to už ucítila, jak ji něčí ruka jemně odhrnula vlasy a začala opatrnými dotyky prozkoumávat ránu a její okolí na čele. Nevěděla, kdo to je, protože měla zavřené oči, jelikož jí bylo neuvěřitelně špatně, ale vlastně jí to bylo celkem příjemné. (*mlask * mačeta se plácla do...éé...čela ne. Do ostří) (zato Irina se plácá téměř bez ustání. Má už na čele obtisk ruky.)
"Pšt, radši mlč," poradil jí Draco, který Ridera celou dobu pozoroval. "Jak to vypadá?"
"Špatně," řekl přímo Alex, "Ale není to nic, co bych do hodiny neuzdravil. Jen pak bude muset být v klidu."
"Já nevím, ne, že bych ti nevěřil, ale pak bych ji po večeři radši vzal na ošetřovnu."
"Na to zapomeň," ozvala se Natalia a v zápětí sykla bolestí, když jí začal Alex vymývat ránu peroxidem vodíku. Byl by docela nerad, kdyby dostala nějakou infekci. (jauč. Tady si někdo spletl první pomoc ze základky s magickým uzdravováním) (Taky si říkám.)
"Ty kušuj, s tebou se nikdo nebaví a nikdo nechce mít nic společného. Už prostě umři!," usadil ji Malfoy. Alex se pobaveně usmál a odložil zakrvácenou vatu i s lahvičkou kysličníku, kterou jí lil do oka. "Já ji prostě zabiju, to mi sakra věř!" vykřikl. Mačeta nadšeně zamávala čepelí a Marrionet zatleskala) .
"Ale o mně jo a do toho teda kecat budu!" nedala se Nat a otevřela oči. "Co je to?" zeptala se nedůvěřivě, když jí její parťák strčil do ruky malou lahvičku s lektvarem. Draco ji pomalu nadzvedl, sedl si na sedačku a Nat si opřel o sebe, přičemž ji oběma rukama držel kolem pasu, aby nespadla dolů. (pořád čekám, kdy tam přijdou ti Bystrozorové, kteří stoprocentně viděli pár pošahanců dělat jejich práci. Vyšetřování nebude?)
"Dokrvovací lektvar," vysvětlil Alex, "Pak ti ještě dám jeden ibalgin na utišení bolesti hlavy a večer si vezmeš jeden uspávací prášek Hypnox forte. A zítra Ti znovu vyčistím kysličníkem tu ránu."
"Na co si to tu, do háje, hraješ?!" obořila se na něj naštvaně, ušklíbnul se. (já osobně doufám, že na léčitele ff, protože tahle Mařka je nesnesitelná. Snad ta nejhorší, co jsem kdy glosovala)
"Jestli nehodláš jít na ošetřovnu a strávit tam minimálně dva dny, tak bys mě měla poslechnout, jinak nedopadneš dobře."
"Vyhrožuješ mi?" (ta je blbá. Máš díru v hlavě, jak by ti asi mohl vyhrožovat, ty náno?) zúžila nebezpečně oči, pobaveně se usmál. Do háje, on se snad nikdy nenaštve nebo co! Jak tady má jeden vyloučit nechtěného člena z týmu, když ho nic nevytočí! (brmbt. * Zoufalstvím se snaží dělat vtipné zvuky za pomocí rtů a prstu*)(*už nedělá vůbec nic.*)
"Ne, jen tě upozorňuju, že jestli neposlechneš mě nebo si nedojdeš na ošetřovnu, bude ti minimálně další dva týdny pěkně blbě."
"Dík za radu," zasyčela vražedně, ale lektvar poslušně vypila bez dalších keců. Pak opřela hlavu a Dracovo rameno a rukou zamaskovala zívnutí. (bohajeho. Vždyť je to lama. Tohle, že dokázalo něco na 99,99%? Tak leda pokonit) Oči se jí klížily, nemohla se spánku bránit příliš dlouho. Po chvíli usnula.
"Víš, na co jsem přišel?" zašeptal zhruba po 10 minutách Draco, který doposud pozoroval svou poklidně oddychující sestřenku, která když spala, vypadala docela klidně a mírumilovně. Jako andílek. Ale opravdu jen, když spala. (bla bla bla, to je tak dlouhý. A nudný. A divný. A..a...ach jo.)
"Na co?" zeptal se naprosto bez zájmu a mírně sebou trhnul, když se dívka zavrtěla a hlava jí přitom poklesla na bratrancovu hruď.
"Jsi do ní blázen, a to doslova." (ach jo. A máme to tu zase. Nejdřív budou nepřátelé, pak se budou hrozně milovat. Joho. Originalita vzala roha. Společně se smyslem a zábavností)
"Cože!" vyjekl překvapeně Alex, mladý Malfoy se pobaveně uculil.
"Jo, je to na tobě vidět. Alespoň teda teď. Koukáš se na ni takovým tím zasněným pohledem, ale jen když se nedívá ona. A vsadím se, že ji nemůžeš dostat z hlavy."
"Hm," zabručel mrzutě, ale přitom poněkud smutně Rider, "Nemůžu." (blah. Tady to opět vzdávám a jdu spát) (nevím, kde jsem získala tak silnou vůli. Opravdu, zatím jedu pořád na jeden zátah. Ale bolí mě hlava, připouštím)
"Bude to s ní docela těžký, ale zvládneš to, uvidíš. Podle mě ti přestane tak maximálně po dvou měsících nadávat, pak tě bude jeden měsíc zdravit a nakonec spolu prohodíte i pár těch slov. To by mohlo trvat tak pět měsíců. Pak už spolu budete mluvit normálně a po měsíci si ona uvědomí, že k tobě cítí i něco víc. Bude o tom čtyři měsíce přemýšlet, prohlížet si tě, vyhýbat se ti a neustále se vámi v myšlenkách zaobírat. No a nakonec si oba celí šťastní padnete do náručí," dokončil svůj monolog Draco, přičemž na něj Alex vytřeštěně zíral. (O.o. Svatá prostoto. Tohle je glosa sama o sobě, ne? Už vidím tu tlustou holku-autorku u compu, co žere nutellu a patlá se krémem proti akné a nemá nejmenšího šajna, jak funguje vztah)(Takže tak do...hmm...domova důchodců byste si mohli dát první polibek, ne? ;))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co je na téhle povídce horší?

Ta hrozná nuda 17.9% (7)
Ta hrozná Mařka 82.1% (32)

Komentáře

1 Stella Stella | 10. října 2011 v 18:11 | Reagovat

Minulou kapitolu jsem říkala, že je to drsný. Ne, tohle je mnohem horší. A jak asi správně předpokládám, opět využiju svoje heslo, které poslední dobou používám stále častěji: A bude hůř!
  Glosy opět prefektní :D

2 Tara Tara | 28. října 2011 v 13:33 | Reagovat

Tuhle kapitolu jsem četla na... no dohromady tři dny po kouscích, protože jsem na to opravdu neměla. Přečíst si to naráz... to by mě asi opravdu odkrouhlo.

Draco, který je patrně z rodové linie Vševěda, donutil mou nebohou maličkost mlátit hlavou do stolu, protože jeho fušování se do cizích vztahů bych zvládla leda v bezvědomí.

A Natalie je opravdu... ona má možná 99,9% procent... ale procent mozku s prominutím v pr...

Glosy perfektní, zbytek děs, příští kapitolu nejspíš nerozdejchám, ale budu se těšit

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:34 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

4 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 20:03 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

5 Flossierob Flossierob | E-mail | 25. července 2017 v 23:38 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

6 CarolynBor CarolynBor | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:01 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

7 CarolynBor CarolynBor | E-mail | 6. srpna 2017 v 5:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

8 Dannykah Dannykah | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 19:02 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Dol33larDism Dol33larDism | E-mail | 13. srpna 2017 v 5:25 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#Zw9zF8sK67>
<img>http://0.00000007.ru/3#51zS1TxkAs</img>
</a>
------------------------
Всегда большое количество socks и proxy серверов онлайн
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Спрятать или сменить свой IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные расценки на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#18KQfKCu4F>Vip proxy</a>
__________
openvpn tls
прокси адрес
купить socks прокси
+как обойти блокировку группы +в вк

10 Georgerag Georgerag | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 3:27 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>конструктор млм проектов, витамины сетевой маркетинг</a>

11 MariaOl MariaOl | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 21:49 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят эротические товары

Один из самых популярных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы непременно отыщите то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

12 AlysonNfd AlysonNfd | E-mail | Web | 9. října 2017 v 1:19 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/opiate-withdrawal-treatment>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

13 Dol77larea Dol77larea | E-mail | 14. října 2017 v 14:45 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

14 BethanyWns BethanyWns | E-mail | Web | 26. října 2017 v 12:44 | Reagovat

https://www.dropshots.com/maya85/date/2017-10-04/01:44:01

15 BethanyAhq BethanyAhq | 27. října 2017 v 4:04 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a stretch. I am already being anxious maybe I should <a href=http://freegameshd.com/index.php?task=profile&id=217758>here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

16 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 16:56 | Reagovat

buy ranitidine

17 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 22:36 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

18 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 2. května 2018 v 13:16 | Reagovat

ranitidine 150 mg

19 website website | E-mail | Web | 3. května 2018 v 12:17 | Reagovat

essay

20 more information more information | E-mail | Web | 1. června 2018 v 16:14 | Reagovat

smettere di fumare

21 naproxen 500 mg tablets naproxen 500 mg tablets | E-mail | Web | 9. července 2018 v 17:09 | Reagovat

naproxen 250 mg

22 naproxen 500mg naproxen 500mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:46 | Reagovat

naproxen 500

23 naprosyn 500 mg naprosyn 500 mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 20:49 | Reagovat

naproxeno 500 mg

24 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:10 | Reagovat

naprosyn 500 mg

25 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:32 | Reagovat

naproxen 250mg

26 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 18:26 | Reagovat

ranitidine 300 mg

27 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 9:59 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg

28 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 11:55 | Reagovat

meloxicam 15 mg

29 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 12:23 | Reagovat

naproxen 500 mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama