Severus x Hermione kapitola 2 část 2

9. září 2011 v 16:53 | Marrionet & Irina |  Severus x Hermione
Nebojte, to je předposlední kapitola. A pak vám naservírujeme další várku Natálky ;)Takto to bylo celý týden, taková nesnesitelná napjatá situace mezi nimi. Nikomu neuniklo, že ti dva mají velmi divný vztah (ona je do něho zabouchnutá a jemu je to jedno. Klasický případ, pokud se zamilujete do učitele. Viz vlastní zkušenost =X), ale ani jeden s tím nic nedělal. Hermionino ignorování jí vycházelo. Snape jí pozoroval čím dál více a čím dál více se přestával podobat tomu profesorovi, kterého znávala. (eghe? Až přiběhne s pugétem a klekne na kolena, tak mi klekne operační systém) Nechápala jak to může vydržet, ale měla opravdu silnou vůli. (tentokrát se s Hermionou ztotožňuji. Tohle jsem si už taky jednou zkusila) Říkala si, že to za to stojí. Chtěla vědět jestli to co jíříká její srdce je pravda a doufala, že se jí to potvrdí.
Pomalu zapomínala na svou situaci a soustředila se jen na školu, své povinnosti a studenty (někteří byli totiž docela kus.). Studenti se v jejích hodinách soustředili (no hlavně, že se všichni soustředili. To je fajn. * mačeta vedle soustředěně prohlíží mapu KČT a hledá nejbližší cestu k autorce *) na výklad a také se to odráželo v jejich výsledcích. Jen pár z nich mělo u ní ve třídě za dobře, většina měla spíše výborné a nebo nad očekávaní. V některých hodinách jim dokonce vyprávěla své zážitky tady na škole, jako dnes. Studenti potřebovali pauzu a za své výsledky si ji zasloužili. (připomíná mi to němčináčku na základce. Celou hodinu jsme prokecali o tom, jak chodí házet šipky a chlemtat pivo do hospody) (To bylo dobrý, to si taky pamatuju! =))
"Paní profesorko, vyprávějte nám o Červené karkulce (Turnaji tří kouzelníků)." Poprosila jedna z jejich nejlepších studentek.
"Dobrá. …. Takže… ten rok jsem nastupovala do čtvrtého ročníku. Mnoho mých spolužáků vědělo co se bude tento rok konat, ale já se svými přáteli nikoliv (byli jsme totiž lehce zaostalí). Ten den co jsem slyšela profesora Brumbála, který nám to velmi nadšeně oznámil (skákal u toho dva metry do stropu), jsem si řekla, že to bude skvělý rok. Kočár Krásnohůlek, loď Kravalu, byli velmi pěkné(tohle zní jako sloh z páté třídy, když jsme psali zápisky ze ŠVP. Ubytování bylo velmi pěkné, les byl také velmi pěkný a obědy byly velmi dobré. Já se dneska z té nostalgie nevyhrabu)(A ten pravopis…au). Jejich příchod do školy bylo ("příchod byl", nebo "celé to bylo", ne obojí!) jako představení v tom nejlepším slova smyslu. Dívky z Krásnohůlek přicházeli přešité k učitelskému stolu tak ladným krokem svých velkých chlupatých nohou. Myslím, že každý kluk ve škole z nich byl unešený a utíkal na záchod zvracet bramboračku. Pak se rozeběhli a Fleur Delacourová se svou sestrou Gabrielou tento pochod zakončili a zamávali svými….šátečky! a zanimi jejich ředitelka Madame Maxime. Kruvalští to pojali formou neskutečně nádhernou. Rytmus nám všem zarapoval "Zlatokopky"(a za to ťa respektujem) a no nevím co bych ještěřekla, ale jedno vím jistě Viktor Krum byl dokonalý. Poté se usadili ke stolům a Brumbál vyzval Skrka, aby nám něco řekl o turnaji. (nůůůůda. Paměti naší němčinářky byly lepší. "To jsem takhle byla na turnaji v šipkách...") Moc studentů nebylo nadšených, když se mohl přihlásit jen ten kdož už dosáhl zletilosti. Brumbál tedy udělal kolem Ohnivého poháru věkovou hranici a tou byl věk sedmnáct let (to je zase věta). Mnoho studentů se snažilo hranici obejít například postaršovacím lektvarem, ale nefungovalo to samozřejmě. Když překročili hranici a mysleli si, že mají vyhráno, vhodili svůj papírek do poháru on je po malé chviličce modrám velkým plamenem odhodil a oni pak vypadali jako staříci. ("...a pak jsme do sebe klopili už třetí pivko...") …… Ohnivý pohár vybral tři jména a pak nakonec jedno poslední. Byl to Cedrik Diggery (nova postava?), Fleur Delacourová, Viktor Krum a Harry Potter, který se tam samozřejmě nepřihlásil, ale byl to Skrk mladší, který se ve škole vydával za profesora Moodyho. ("...to už jsme se trochu motali, ale sranda musí bejt, žj...") …." Pokračovala dále a pak skončila hodina, studentům se její vypravování líbilo, ale věděli, že zase nějakou dobu budou muset na vyprávění zapomenout a budou se učit.

Už to skončilo? Jupí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stella Stella | 15. září 2011 v 21:24 | Reagovat

Autorka zjevně považuje za hlavní zdroj informací o Harry Potterovi film, ne knihu.
  To se mi nelíbí.
  Autorka neumí psát interpunkni.
  To se mi velmi nelíbí.
  Autorka neumí psát vlastně vůbec.
  To se mi zatraceně hodně nelíbí.
  Glosátorky jsou zpátky, autorce to natřely a mě rozesmály tak, že se i můj dlouhý den stal o poznání snesitelnější.
A to se mi moc, opravdu moc líbí! Jen tak dál... tenhle rok budu potřebovat ještě hodně vzpruh! :D

2 Vulpea Vulpea | 12. dubna 2015 v 17:24 | Reagovat

Tak ať dělám co dělám, ještě teď se třesu smíchy! Povídka strašná, glosy výborné.

3 Avito321on Avito321on | E-mail | 28. září 2017 v 17:00 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито восстановить аккаунт по номеру телефона в
как удалить номер от аккаунта на авито
авито кошелек как оплатить
мой номер на авито подтвержден в другом аккаунте что делать
авито возврат денег за заблокированное объявление

4 AlysonDbd AlysonDbd | E-mail | Web | 11. října 2017 v 1:28 | Reagovat

https://youtu.be/B4WtKWaSQoc

5 BethanyVwk BethanyVwk | E-mail | Web | 25. října 2017 v 0:22 | Reagovat

http://games.los.ro/profile/ludieu1370

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama