Elitní bystrozorka Natalia Black - Kapitola 2 part 1

23. září 2011 v 14:34 | Marrionet & Irina |  Elitní bystrozorka Natalia Black
Ani nevíte, jak MOC tohle bolelo. Pro vaši představu to bolelo opravdu MOC!
Au...ZKUŠENOST DRUHÁ:NIKDY NEČTĚTE NIC, CO PŘIPOMÍNÁ POVÍDKU POUZE VZDÁLENĚ. ÚROVĚŇ STUDENTŮ VE ŠKOLSTVÍ KLESÁ. PŘICHÁZEJÍ NEVZDĚLANÍ A PŘI ODCHODU JSOU JEŠTĚ K TOMU VLIVEM PEDAGOGŮ TOTÁLNĚ VYPATLANÍ. (období vzdoru. Všichni a všechno je na pytel. Díky bohu, že mě tohle už přešlo)

Sedmnáctiletá dívka stála na nádraží King's Cross na nástupišti 93/4opřená o sloup se zmenšeným kufrem (a kapesním kulometem) v kapse bílé volné košile s krátkým rukávem, kterou měla rozepnutou, takže bylo vidět temně rudé tílko s různými potisky. (ééé. Vypatlávací popisy. To tu už taky dlouho nebylo. Škoda, že detailně nepopsala ty potisky) Černé kratší přední vlasy jí padaly do obličeje a ruce měla zabořené v kapsách značně potrhaných a ošoupaných značkových vytahaných džínových tříčtvrťáků, (z těch přívlastků mi jebne. Ale hlavně, že jsou ty kalhoty značkové. Bez této informace by byl můj život ochuzen) které měla už přes dva roky a nosila je téměř pořád. (souhlasím s Marrionet. Ty popisky mi fakt chyběly. *ironie*)
"Do prdele, kde ten magor vězí?" (nesnášim zbytečně vulgární holky) zamumlala si pro sebe podrážděně a znovu se podívala na velké ručičkové hodiny, které ukazovaly vyděšeně na svou majitelku a kulily ciferník skoro jedenáct hodin. Na to, že byl skoro čas odjezdu, tu moc rodičů nebylo. Vlak byl sice skoro plný, ale rozhodně bylo studentů míň, než v předchozích letech. "Kretén! Až já ho potkám, tak ho…" (schválně, co se teď stane! Mačeta nedýchá napětím)
"Ahoj," ozvalo se za ní znenadání, otočila se. No konečně je tady! (* poulí oči * No né, kdo by to byl čekal)
"Kde jsi do háje byla tak dlouho?!" (tak změna pohlaví. No však namachrovanej sexy borec se nelíbil. A co by chlapec neudělal pro kariéru) obořila se na mladého Ridera, aniž by odpověděla na pozdrav (slušně vychované děvče, jen co je pravda). Ten jen pokrčil rameny.
"Ještě se mnou chtěl mluvit Daniel."
"Má cenu se ptát o čem?" zeptala se se zdviženým obočím a založenýma rukama.
"Má cenu odpovídat?" ("Má to cenu glosovat?" zeptala se Marrionet mačety. Ta jen pokrčila ostřím) (Má cenu to číst?) odtušil stejným tónem. Překvapeně zamrkala, ale v zápětí pobouřeně otevřela pusu připravena k protestu, jenže v tu chvíli zapískala signální píšťala vlaku, která informovala studenty a rodiče, že vlak je připraven k odjezdu.
"Nebudu se rozčilovat," zavrčela nebezpečně (jak se "nebezpečně vrčí"?), otočila se na podpatku a nastoupila do vlaku následována Riderem a spoustou zvědavých pohledů svůj spolužáků. (nejenže to nedává smysl. Taky to...nedává smysl) (Hned vysvětlím. Bylo zde zaměněno přívlastňovací zájmeno "svých" za "svůj". Thats it.)(Irina je táákhle chytrá. Co bych bez ní dělala?) S rukama v kapsách kráčela uličkou a hledala přitom nějaké volné kupé. A měla štěstí. S lehkým úsměvem otevřela dveře a zalezla si i se svým parťákem dovnitř.
"Až přijedeme do Bradavic, tak si po tý hostině nebo až druhej den někam zalezeme a..." (já propadám depresi. Na tohle snad už neexistuje žádná slušná glosa) (Pánev omdlela. Ona je to taková útlocitná duše...)
"No to snad nemyslíš vážně!" přerušila ho nevěřícně Natalia. "Já s tebou nikam nepudu, co si o sobě doprčic myslíš?!" Perverzák! Jsem snad nějaká děvka nebo co?! (kdyby to bylo porno, je to rozhodně zajímavější a čitelnější)(nepohoršuj xD)
"Tak jsem to nemyslel," (škoda) ohradil se hned Alex a v očích se mu pobaveně zajiskřilo, což Nat rozzuřilo ještě víc. "Jde o to, že s tebou chce mluvit Dan."
"O čem zas?" vyprskla vztekle a praštila sebou na sedačku. (co je na téhle povídce horší? Ta strašná nuda nebo ta strašná pubertální Mařka? Dole je anketa) (u mě vede jednoznačně možnost "pubertální Mařka".)
"To neřekl, ale prý je to vážné."
"Fajn," zabručela a upřela zrak z okna (ach jo. Upřela zrak na něco-někoho-někam, a podívala se, vyhlédla, vykoukla z okna...). Nehodlala se už dál na tohle téma bavit a už vůbec neměla náladu a ani chuť mluvit s Riderem. "Uvidíme se v cíli," prohlásila po chvíli a zvedla se. "Ale kdybys chtěl třeba zmizet nebo vyskočit z okna (ano, zde je "z okna" použito zcela přesně ;)), mně by to nevadilo," dodala ještě ve dveřích s úšklebkem. Mladík se pousmál se a sledoval ji, jak mizí mezi ostatními studenty. (snad se ztratí. Alex najde Simíra a bude z toho třeba průměrná epizoda Kobry 11)
S povzdechem si promnul obličej, opřel hlavu o sedadlo a zadíval se ven. Bylo mu docela líto její chování.(mě je v tenhle okamžik líto Českého jazyka) (a jsme zase u staré známé chyby. Bylo mu líto, že něco, popř. koho-čeho...ach jo.) Těšil se na svou první velkou akci, (co tu dělá ta čárka? Zatoulaná?) (zrušili ten útulek nebo stále funguje?)jak malé dítě na Vánoce, a dokonce i na svého nového parťáka. Práce v týmu se mu líbila, vždycky ji obdivoval. Sehranost partnerů, jejich věrnost a přátelství, navzájem si v akcích kryjí záda a zachraňují životy… Dětinsky doufal, že i on zažije jednou něco podobného, ale s Natálií to bylo evidentně nemožné. (Alexi, říkám ti to znova. Běž najít Simíra) Byla hrozně tvrdohlavá a chtěla dosáhnout vždy svého, což se jí právě teď nedařilo, a proto byla taková protivná a nevraživá. Byl informován, že její předchozí parťáci na tu práci s ní prostě neměli, ale on, Alex Rider, se nehodlal nechat jen tak odradit.
"Však já si tě zkrotím, zlato," pousmál se sám pro sebe. (*kuck, kuck* Irina se dusí okurkovým salátem.)

*OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO*

"Chlapi," mumlala si rozčíleně Natalia, když kráčela chodbičkou, kde byli sem tam nějací studenti. Spíš byla prázdná, než plná (Natalia, nebo chodba?) (její mozek byl prázdný dozajista. O zbytku si neodvažuji polemizovat). Většina děcek byla v kupé se svými kamarády a rozebírali svoje prázdniny, kdo se jak změnil, s kým se kdo rozešel, kdo s kým začal chodit… Jen tématu pohádka o Voldemortovi se všichni záměrně vyhýbali. (chrrr. Probuďte mě, až to skončí) "Jeden jako druhej. Tenhle chce tamto, ten zas ono, (zatímco ty nechceš nic, chápu to dobře?) tamten řekne, že je to všechno špatně a má se to udělat tak, jak říká on a... a vůbec! Jsou to jen magoři! K čemu mi ten Rider doprčic je?! Jen zamořuje vzduch a tou svou palicí s hezkým ksichtíkem, jak po plastický operaci, spíš upoutá většinu pozornosti! (aha! A to se Mařce nelíbí, že by měl někdo víc pozornosti než ona) Se rovnou můžeme oblíknout do kostýmu krávy Milky a stepovat jim na ministerstvu, to by vyšlo na stejno!(O.o...tenhle příměr nechápu)(nic si z toho nedělej. Je to blost. Celé.) Proč mi ho do háje přidělili?! To si jako myslí, že bych to nezvládla nebo co! Já jsem přece Mary Sue! schopná (ano, všeumělka Mary Sue. Krásná, chytrá, dokonalá. Fuj.) a poslouchám - teda když se mi to hodí, ale stejně…! Pierse jednou vážně zabiju, na to můžou vzít jed! A jestli mě vyhodí ze školy nebo ne, to mi bude naprosto fuk!"
"Trpíš samomluvou?" ozvalo se za ní najednou (spíš demencí) , prudce se otočila.
"A kdo se jako ptá?" zeptala se s úšklebkem a sjela pohledem vysokého blonďáka s ocelově šedýma očima.(néé! A já doufala, že můj oblíbenec by mohl zůstat ušetřen) Měla pocit, že ho už někde viděla, ale nemohla si vzpomenout kde. Že by na patologii?(cože? Cože? COŽE? Jak jako na patologii? Cože?) Ale to je blbost, to by tu nestál a nevypadal relativně živě! Leda že by předtím při kontrole základních životních funkcích podváděl. (tak přesně téhle větě jsem neporozumněla) (Jasně, on si na pár hodin zastavil srdce, plíce a vlastně všechny tělesné funkce. Jen tak, z hecu.)
"Malfoy. Draco Malfoy, drahá sestřenko (psala jsem už někde v téhle glose svoje oblíbené trojité cože?)(mrkni se o pár řádků výš. ;)) ," dodal poněkud tišeji, aby ho slyšela jen ona. Natalia na něj vyvalila oči. A máme problém. (ten mám už od první věty)
"Jdeš se mnou," popadla ho za paži a táhla do svého kupé, což si vysloužilo několik zvědavých pohledů jejich spolužáků (doufám, že mi ho neznásilní. I když...já vlastně plakala po tom pornu, což? Do toho, děti!) . Doslova ho vhodila dovnitř, zavřela dveře a zajistila je několika kouzly. Pak zamířila hůlkou i na Malfoye, který se stačil mezitím sebrat ze země. (a jak se dostal na tu zem? Všechny poklopce jsou zatím zapnuté, tak tomu nerozumím)
"Co blbneš?" zeptal se jí nechápavě Alex a postavil se.
"Ty mlč," spražila ho vražedným pohledem, "A ty spusť," obrátila se na mladého Malfoye.
"Co chceš slyšet?"
"Pravdu!" vyštěkla. "Jak můžeš, krucinál, vědět, že zrovna já jsem tvoje sestřenice?! V životě jsi mě neviděl!" (zdá se, že to bude víc než 0,1% co jsi pokonila)(*strouhá Mařce mrkvičku.*)
"Vážně?" ušklíbl se Draco, "Ano se mi nezdá. (je to těmi promilemi, co mám, nebo tenhle výplod často nedává češtinářsky smysl?)(je to...chvilka napjetí...tím výplodem!)(v tom případě můžu dojet ten rum, co mám pod stolem) Jestli si dobře pamatuju, a že si to pamatuju až moc dobře (hahahahaha. Ta věta...UH. "Jestli si dobře pamatuju, a že si to pamatuju až moc dobře..." ETFOMFG?) (hele, to je dobrý. ETFOMFG. To budu používat), potom co jsme se Snapem překazili Voldemortovi vraždu Brumbála (jdu si nalít panáka toho rumu) , odletěl jsem do Ameriky (další runda je na mě!) , abych byl, podle mínění Brumbála, prozatím v bezpečí, jenže jsem se tam připletl k jedné akci, kde jsme se potkali. (a ta následující je na mečetu) Respektive, ty jsi potkala mě a hned si mě odtáhla do nějaký místnosti v nějaký budově a podrobila nějakému výslechu."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co je na téhle povídce horší?

Ta hrozná nuda 17.9% (7)
Ta hrozná Mařka 82.1% (32)

Komentáře

1 Rina Rina | 26. září 2011 v 21:42 | Reagovat

To byl vtip? O___o Kdo měl být ten šedook, co se tak hrdě zve Dracem Malfoyem? A co že to komu kdy s kým překazil? Cožee??
To je... to je...
Cožeeeeee?!?
*slovní zásoba a ostatní tělesné funkce definitivně selhaly*

2 Aya Aya | Web | 27. září 2011 v 20:59 | Reagovat

Eh...v anketke  chýba možnosť "oboje"  a "neviem, som sťatá pod obraz boží" :D:D

3 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 30. září 2011 v 19:57 | Reagovat

A pokud vám tohle připadá špatný, nechtějte vidět ty další kapitoly...

4 Stella Stella | 10. října 2011 v 17:52 | Reagovat

:D Tak tohle je drsný :D Smysl spáchal sebevraždu... minutu ticha za smysl, prosím.

5 WriteEssay WriteEssay | E-mail | Web | 25. července 2017 v 12:34 | Reagovat

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

6 Davidopell Davidopell | E-mail | 28. července 2017 v 8:49 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негатива Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

7 CarolynBor CarolynBor | E-mail | 6. srpna 2017 v 1:52 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

8 Georgerag Georgerag | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 2:06 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>куани млм отзывы, сетевой бизнес компании nl</a>

9 DorogiKRDo DorogiKRDo | E-mail | 24. srpna 2017 v 19:09 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Ейск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 861 241 23 45
___________________________
благоустройство в димитровграде
благоустройство и озеленение санитарно-защитной зоны
тарасов благоустройство и транспорта
ооо благоустройство и озеленение оренбург
тендеры на благоустройство территории москва

10 Agustinspale Agustinspale | E-mail | Web | 11. září 2017 v 20:46 | Reagovat

cbd oil for cancer pain cbd oil for pain relief from ra <a href=https://www.instapaper.com/p/6064051>cbd oil for cancer in dogs</a> cbd oil for pain through amazon

cbd oil for anxiety in dogs best cbd oil for cancer for sale <a href="https://www.instapaper.com/p/6064051">cbd oil benefits for skin</a> benefits of cbd oil for cancer patients

11 Dol77larea Dol77larea | E-mail | 14. října 2017 v 15:47 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

12 AlysonPgt AlysonPgt | E-mail | Web | 25. října 2017 v 20:06 | Reagovat

https://www.myarcade.ws/profile/31153/DouglasPick/

13 BethanyPrs BethanyPrs | 11. listopadu 2017 v 18:55 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://neptune.blackplanet.com/Kolton541/message/13676305>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

14 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 13:10 | Reagovat

ranitidine 150 mg

15 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 23:45 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

16 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 2. května 2018 v 12:25 | Reagovat

ranitidine 300 mg

17 found here found here | E-mail | Web | 3. května 2018 v 13:47 | Reagovat

essay

18 view site view site | E-mail | Web | 31. května 2018 v 20:17 | Reagovat

smettere di fumare

19 Albertnouby Albertnouby | E-mail | Web | 5. června 2018 v 9:25 | Reagovat

The men's prostate is the central part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all forms of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some with the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to take to be sure a healthy prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should go for prostate examination one or more times 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama