Reinkarnace

24. srpna 2011 v 2:15 | Marrionet & Irina |  A zbytek, co máme na srdci
Ani vlastně nevím, jak se to stalo.

Je tomu již dávno, co jsme s Irinou opustily glosovací svět a vydaly se vstříc reálnému světu, zamykajíc za sebou pomyslná vrátka virtuální blogové reality.
Dělo se hodně věcí, každá se našla v něčem jiném, ale ta jiskřička našeho bývalého já, které ne zrovna hrdě hlásalo " I am popular only on the internet" stále skrytě doutnala.
A dnes zažehla nový oheň.
Bylo to z nostalgie.

Já pročítala svůj dávný blog z období totální puberty, Irina se smála našim glosám a oběma nám přišlo tak nějak líto ztráty našich webových kamarádů.
I nad talířem dušené zeleniny se kupily historky z naší glosovací minulosti a my, naprosto strženy tím, co jsme vytvořily a posléze potupně opustily, jsme se rozhodly o comeback.

Jak dlouho nám to vydrží, to je ve hvězdách. Možná si na nás za deset let vzpomenete a s nadšením či hrůzou zjistíte, že tu stále jsme, stženy povinnostmi běžných dnů, ale vytrvale a hrdě stojící v prvních liniích glosovací armády spásy.

A nebo taky možná ne.

Ale kdo jsme, abychom mohly dělat soudy?

Nuže se připravte, protože z největšího hnoje české fanfiction jsme naučeným glosátorským hmatem, co se nezapomíná, vytáhly takový odpad, že se Daniel Raddle může jít zakopat.

Přejeme příjemné zážitky.

Vaše

Marrionet & Irina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irina Irina | 24. srpna 2011 v 14:48 | Reagovat

Páni, koukám na skvělý desing stránek, ano, je to práce mé skvělé Marrionet a moc Ti za to děkuju! =) A ten článek? Pecka. Jednoduše geniální ;)
Takže pište urychleně, jak se vám po nás stýskalo (a nebo nestýskalo) a jak se těšíte (a nebo netěšíte) na náš comeback =D

2 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | 24. srpna 2011 v 14:57 | Reagovat

Jak jsem tak koukala, většinu našich souputníků postihl stejný osud. Všichni jsou mrtví, Dave.

3 Nárea Nárea | 31. srpna 2011 v 11:10 | Reagovat

sem ráda že začnete zase glosovat a mám pro vás návrh na jednu povídku,nevím sice jestli ste jí neobjevily ale stejně sem dám odkaz: http://aknel5.webgarden.cz/harry-potter-a-obracec-casu/?offset=20 nechci nijak urážet autora a ani nevim kdo to psal ale bylo tam například dost nových slov př. nedok :) tak doufám že se naní podíváte jelikož má občas dost nesmyslný děj

4 Nárea Nárea | 31. srpna 2011 v 11:13 | Reagovat

jo a ten obrázek je boží :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama