Elitní bystrozorka Natalia Black - Kapitola 1 part 4

31. srpna 2011 v 13:36 | Marrionet & Irina |  Elitní bystrozorka Natalia Black
Proboha jen ať nejsou všechny kapitoly tak dlouhý. A já měla takovou radost, že je toho jenom 10 dílů.


Ťuk ťuk ťuk
Ozvalo se najednou, přičemž se Davisonův úsměv ještě víc rozšířil, zatímco dívka dopadla rezignovaně do křesla a naštvaně si založila ruce. Debilita, pomyslela si rozhořčeně Irina nad touto patlaninou, jestli si myslí, že budu spolupracovat s nějakým vypatlaným magorem, tak to se teda šeredně mýlí! Asi ty jejich amanty začnu rovnou zabíjet, aby jim pak došli životní zásoby a já měla konečně svatej klid!(no cement)
"Dále," řekl ředitel jasným hlasem, načež se dveře otevřely a vstoupil dovnitř (nejprve hlasování. Kdo si myslí, že to bude největší borec v okolí, vysportovaný krasavec, bude inteligentní a prostě všestraně dokonalý?) pohledný mladík s tmavě hnědýma očima, vypracovanou postavou a světlejšími hnědými vlasy protkanými blonďatými melíry v rozcuchaném účesu.(vyhrála jsem)(já taky) Tak jsem se sekla, prolétlo Naty hlavou, když ho uviděla. Tohle není šprt, ale hotovej Ken! Proboha, kam jsem to dopracovala?! Ještě mu chybí Barbína do páru a mohli by jít rovnou pózovat na titulní stránku dětskýho časopisu!
"Dobrý den," pozdravil mladý Rider, Natalia se znechuceně zašklebila. Bože, ten je slušnej!(a to měl jako přijít a říci: "Čau, ty vole. Co to tu máš za roštěnku, kejmou?")(*zemřela smíchy*)
"Ahoj, Alexi," usmál se přívětivě Daniel. "Jsem rád, že jsi dorazil. Jako na zavolanou," spiklenecky na něj mrkl. "Tohle je tvoje nová kolegyně, Natalia Blacková."
"Těší mě," pousmál se Alex a nabídl jí ruku.
"Mě ne," odsekla dívka a vrhla ošklivý pohled jak po něm, tak i po svém šéfovi. Tohle mu nedaruju! (tady se nechová ani na deset, natož na sedmnáct. Je jí tak pět a půl.)
"Natalio," ozval se Davison a varovně se na ni podíval. Dívka mu chvíli tvrdohlavě pohled oplácela, ale když jí došlo, kolik jí je let, patřičně se zastyděla a pokorně odešla z této povídky pracovat na E55, že s ním nehne, rezignovaně svěsila ramena a přijala nabízenou ruku, přičemž se pokusila mu i oplatit úsměv, ale vyšel jí z toho jen jakýsi nepřirozený škleb. "Věřím, že spolu budete dobře vycházet," začal se svým proslovem ředitel a strčil oboum (aaau) do rukou objemné složky.
"No to jsi teda velkej optimista," ušklíbla se Nat, aniž by brala na vědomí, že mu skočila do řeči.
"Nebuď drzá," napomenul ji její přítel a obrátil se na Alexe; "Budeš to s ní muset nějak vydržet, však ono ji to přejde, uvidíš."( doufáme v to všichni. Takhle dementně jsem se v sedmnácti nechovala, že ne Irino?) (NIKDO se takhle dementně nechová.)
"Tomu bych na tvým místě moc nevěřila," ozvala se dívka s očima upřenýma do složky opírajíc se o velký dřevěný pracovní stůl. Úvod přeskočila, stejně v něm byla jen snůška nepotřebných a zbytečných keců, jak stále říkala, a vrhla se rovnou k věci.
°~~oo~~°
Jméno: Kate Sandersová
Datum narození: 16. 4. 1980
Rodiče:
Otec: John Sanders (ministerský úředník USA; NKÚ: 7; OVCE: 8; 4 roky po smrti - +1993)
Matka: Susan Morfeyová - Sandersová (ošetřovatelka v Akademii magie Collback v New Yorku; NKÚ: 9; OVCE: 6; 2 roky po smrti - +1995)
Škola:Akademie magie Collback v New Yorku (NKÚ: 11; prefekt)
Vybraný obor studia: Bystrozor
Životní příběh:
Narozena v Kalifornii, kde spolu s rodiči žila až do desíti let, kdy se přestěhovali do New Yorku, aby byli blíž škole a otec nemusel dalece dojíždět do nově co? Nově otevřené? Nově navržené? Nebo pracuje na Nově? práce na ministerstvu.
Ve třinácti letech zemřel otec při útoku smrtijedů na ministerstvo, které bylo naštěstí ubráněno. Matka se z toho důvodu psychicky zhroutila, byla převezena do kouzelnické nemocnice. Kate dána do dětského domov,(já být správná čecha) odkud každý školní rok dojíždí do internátní školy, respektive akademie magie.
Po dvou letech ale její matka umírá a ředitelka tamější školy přehlašuje Kate do Bradavic…
°~~oo~~°
ŠPRTA?! Pomyslela si vztekle, když se prokousala až na konec vymyšleného příběhu o Kate Sandersové. Oni ze mě udělali šprta a ještě ke všemu slušňačku?! No to jim nedaruju! (Do teď byla se svými 99,9% naprostý lůzr a sprostá jako dlaždič. Navíc o povaze, pokud jsem si všimla, se v "dokladech *pohrdlivé odfrknutí* nepíše ani čárka.)
"Kdo to vymýšlel?" zeptala se rádoby ledabyle a s pozdviženým obočím se podívala na Dana, který si ji podezíravě prohlížel. Že by něco tušil?
"Dřív, než cokoliv řeknu, ti oznamuji, že vražda nebo tělesné ublížení je trestáno zákonem a následkem je nejen vyhazov z AEAC." Tak asi jo. Zřejmě mě zná líp, než jsem myslela. Jak to jen dělá?
"Kdo tu mluví o násilí?" pousmála se sladce dívka, ale v očích se jí ďábelsky zajiskřilo. "Já jen tomu dotyčnému zaručím, že už nikdy nebude moct mít děti. Byl jsi to ty?"(O.o)(Úpí.)
"Ne, Piers," odtušil zcela klidně Davison, Nataliiny rysy rázem ztvrdly. To vypadá na sado maso… a já rozhodně nebudu oběť!
"David Piers?" (a kolik Piersů tam si máte?) zeptala se pro jistotu, i když odpověď znala předem.
"Ano," přikývl ředitel, "Jakožto absolvent AEAC měl možnost navrhnout řešení tohoto problému a ministr jeho plán schválil, ať se ti to líbí nebo ne."
"To už mu teď nepomůže," utrousila vražedně dívka, srolovala svou složku a zastrčila si ji do kapsy.
"Tak dost," prohlásil rázně Dan, "Jsi elitní bystrozorka, tak se podle toho laskavě začni chovat!"
"Přestaň na mě ječet!" ohradila se hned dívka.(to je naprosto příšernej spratek)
"Nikdo tu na tebe neječí, já tě jen důrazně upozorňuji, že jestli hodláš svého spolužáka psychicky nebo tělesně napadnout bez jeho předchozího svolení, můžeš se rozloučit s AEAC i s Anglií!" Naštvaně ho probodávala pohledem, zatímco Alex čekal, jak se tahle situace vyvine.
Daniel mu sice říkal, že Nat je tvrdý oříšek a nebude to s ní jednoduché, ale že by to bylo až takhle hrozné, to netušil. Nikdy se ale nevzdával a nehodlal s tím začít jen kvůli ní! Neznal ji a netušil, proč je taková, jaká je. Byl si téměř stoprocentně jistý, že je takhle nevraživá nejen kvůli němu, ale je v tom i něco jiného. Navíc jí hodlal srazit hřebínek a alespoň se s ní trochu naučit vycházet, když už mají být ti parťáci. Nevadilo mu to, na rozdíl od ní. Vlastně se mu docela líbila.(no jistě. Vždyť je vlastně hrozně krásná, akorát to neví...)
"Kdy letí letadlo?" zeptala se už zcela klidně mladá Blacková po chvíli, Davison se vítězně usmál.
"Za měsíc, 31. srpna v 5 odpoledne."

Au.Tohle je horší než strach z maturit.
Tohle je opravdu, opravdu špatná povídka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tara Tara | 31. srpna 2011 v 19:01 | Reagovat

Divila bych se, kdyby se mu ta kačena nelíbila.

Mě jen tak napadlo... je Ken i v jistých partiích? Já jen jestli to neudělá naší slípce čáru přes rozpočet?

2 Rina Rina | 2. září 2011 v 15:36 | Reagovat

Zdá se to jenom mně, nebo má autorka zvláštní zálibu v citoslovcích? Nejdříve ratatata, teď ťuk ťuk ťuk, no abych pravdu řekla, trochu se bojím, co přijde příště...

Jinak se to vyvíjí vskutku zajímavě. Pobavila mě ta složka s její novou identitou, něco tak hloupého by ten její rival z Mashe stvořit snad ani nemohl... Glosy skvělé, jen tak dál.

3 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 2. září 2011 v 16:50 | Reagovat

A to mi věřte, že ty další díly jsou ještě mnohem horší. Tam propadám panice s každou druhou větou.
Mimochodem ta připomínka s Kenem mi otevřela prostor pro nové zamyšlení xd

4 Tara Tara | 4. září 2011 v 11:32 | Reagovat

Kdy se dočkáme další kapitoly výplachu mozku?
Už jsem dlouho neseděla pod stolem a nebrečela nad stupiditou "povídky" :D

5 Tinka Tinka | 12. září 2011 v 20:46 | Reagovat

Znáte sérii CHERUB od Muchamoreho? Jen hádám, ale autorka možná pár dílů četla. Tajná organizace plná geniálních nezletilců cvičených pro boj s nejhorším zločinem (pod záminkou, že děcka jsou nenápadný) může být lákavé téma... Ale už jen představa, že se vesmíry CHERUBU a Pottera prolnou, je divná, crossover od v tomhle podání zní absurdně. Fajné glosy :)

6 Aya Aya | Web | 27. září 2011 v 20:40 | Reagovat

No môjtybože :D Toto je sila :D Ale glosy na jedničku :)

Ja jednu českú poviedku teraz glosujem (pri pohľade na to dielo mi bolo vedomím zdelené, že aj ja mám lepšiu češtinu), ale asi sa na to vybodnem. postupom kapitol som totiž zistila, že je to čím ďalej, tým viac debilnejšie, až sa to glosovať takmer nedá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama