Elitní bystrozorka Natalia Black - Kapitola 1 part 1

24. srpna 2011 v 16:53 | Marrionet & Irina |  Elitní bystrozorka Natalia Black
První dílo, co se dostalo do našich zlotřilých pazourů se jmenuje naprosto neuvěřitelně. Kdyby se hlavní hrdinka představila jako Lara Croft, dávalo by mi to mnohem větší smysl. A to včetě HP reálií. Těch je totiž v Tomb Raiderovi více než v téhle záležitosti.


Povídka: (už jenom tohle pobaví, s povídkou to nemá nic společného)(Mne pobavil už ten obrázek...) Elitní bystrozorka Natalia Black
Doba: 7.ročník HP
Postavy: Natalia Black (Autp), Alex Rider (Autp) (ou jé, tady někdo moc koukal na Kobru 11) (Nebo že by Matrix??, Sirius Black, bradavické trio, David Piers (Autp), lord Voldemort a další…
Typ: dobrodružné, snad vtipné (to nejspíš bude, ale nemyslím, že stylem, který autorka původně zamýšlela, hihihi), nepatrně depresivní (emo girl, já myslela, že tahle móda je už za námi), napínavé (doufám), a asi i trochu romantiky (to nikdy nevěstí nic dobrého. Bude balit Severuse?)
Upozornění: Ignoruji některá fakta z knih o HP (asi tak všechny)- Voldemort nemá koule (v takovýhle povídkách nikdy) viteály!
Popis: Časově omezená mise, která může ovlivnit běh celé války s černokněžníkem Rumburakem lordem Voldemortem, je svěřena do rukou sedmnáctiletých elitních bystrozorů (próóóč? Sweet seventeen, ale mačeta má jiný názor) Natalie Blackové a Alexe Ridera (není to fakt v Kobře 11?). Dívka, která už od 8 let vyrůstala v prostředí AEAC (Agent Elity Auror Center) (O.o…prosím? A kdy přijde Tom Cruise a Mission Impossible?) (Chudák malá, v osmi ji rodiče strčili do ústavu...) , má nastoupit do Bradavic, kde vyučuje její otec (to bude taťka naštvanej, až poleze Severusovi do postele), kterého od prvního roku života neviděla, jako studentka i se svým novým parťákem Alexem (jejich revírem jsou Bradavice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou glosátoři a nadšenci do stylistiky a pravopisu). Zdánlivě jednoduchá mise (? Když je to proti Voldymu brnkačka, tak co je pak hardcore mise? Vyhnat důchodce z Kauflandu?) má ale jistá úskalí a nebezpečenství, která ohrožují nejen životy (což tak obyčejně mise na překažení Voldemortova plánu dělávají...)dvou mladých hlavních hrdinů, ale i celé AEAC. (tohle je na mě i mačetu moc…AEAC…za co?)
Stav: DOKONČENÁ (jupí! Co to tady kape? Že by ironie?)(10 kapitol)
Autor: pasák(u)-Hanka


ZKUŠENOST PRVNÍ (tohle zní jak sexuální výchova v 9 třídě. Co Irino? Kdy bylo tvé poprvé?)(*stydí se*): NIKDY NEVĚŘTE V DUŠEVNÍ ZDRAVÍ autorky této patlaniny ani jejího NADŘÍZENÉHO! (po tomhle rozhodně duševně zdravá nebudu)(to nikdo.)

Tak tu máte první kapitolku k EBNB (extrémní blábol napsaný blbcem) . Doufám, že se vám bude líbit a moc vás prosím o komentáře a názor(TOHLE je náš komentář a názor) . Pokráčko (po těchto slovech se mi fakt stýskalo) vložím až tu bude tak 10 komentíků :D (a mohlo to skončit happy endem už takhle brzy. Vždy se najde kazisvět, co komentuje) Užijte si ji a zatím papá...(pá...pá...pánev! =D)
ZKUŠENOST PRVNÍ: NIKDY NEVĚŘTE V DUŠEVNÍ ZDRAVÍ NADŘÍZENÉHO!
Ratatatatatata…ratatatatatata (tatatatatata....tak tohle je fakt hrůza už teď.)(když jsme s Irinou hledaly špatnou povídku, tohle nás přesvědčilo, že jsme na správné adrese)

"BLACKOVÁ!" ozval se celou střelnicí hlas zesílený kouzlem, aby protrhl (jak se protrhuje ruch? Já ho umím jen přehlušit nebo překřičet...) veškerý ruch v místnosti, kde studenti právě trénovali střelbu na cíl, aby měli lepší výsledky v hodině, nebo prostě jen zaháněli nudu (jenom zahánět nudu střelbou. Pak si lidé stěžují, že je ta dnešní mládež agresivní. A svádějí to na nás, hráče PC her. Pch). Černovlasá dívka s nádhernýma šedýma očima (Irino, taky jsi nostalgicky utřela slzu, když sis vzpomněla na doby, co jsme podobné přívlastky četly denně?)(*zrovna nostalgicky troubí do kapesníku*), Natalia Blacková, odložila na stůl kulomet (*válí se po zemi. Pepsi jí pění ušima* Odložila kulomet? Viděla někdy autorka kulomet? Jak může sedmnáctka jen tak střílet růčo z kulometu?!? A co? Měla v kapse raketomet? A před barákem zaparkovaný tank?)(ne, řešení je, milá Marrionet, mnohem jednodušší. Naše Natalia Blacková je ve skutečnosti "neuvěřitelný HULK") (* prozřela *), sundala si ochranné brýle a klapky na uši, načež se s otazníkem v očích otočila na úředníka a zaměstnance AEAC (aliance extrémně analfabetických cvoků) (Agent elity auror center), školy agentů a elitních bystrozorů v Americe (hele, když chceš psát povídky z prostředí Mission Impossible, tak nefušuj do Pottera. Spi s Cruisem a nesahej na Severuse a podobné!). Nebyla to vlastně jen škola, byl to i vodní skůtr, krámek s dobrotami a také skákací hrad. A když bylo třeba, byla to i KNP (kdo si vzpomene, co znamená tato zkratka, dostane čokoládu)(Já! Já! Já!) - bystrozorové zde byli sice perfektně cvičeni, ale AEAC pořádala i nějaké ty akce, které pomáhali (ti akci...?) chránit obyvatelstvo Ameriky nebo i celého světa (když jsem četla akce, měla jsem na mysli spíš pařby a ožíračky. Tohle je nůůůůůda). Brali jen ty nejlepší z nejlepších.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Stella Stella | 14. září 2011 v 19:28 | Reagovat

Jé!! Návrat na scénu! Děkuju, přání vyslyšeno :D Mé záchvaty smíchu znovu ožily a nadšeně pobíhají po domě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama