Harry Potter a Ztracený hrdina - Kapitola 2

21. ledna 2009 v 16:11 | Marrionet & wlkeR |  Harry Potter a Ztracený hrdina
Další díl Ztraceného hrdiny. Glosováno tentokrát mnou a wlkeRem.
Have fun...

Kapitola - 2 Dopis a nový pokus o vraždu a následně sebevraždu a student - Část první ze dvou (schválně kolik procent našeho glosátorského týmu se jí dožije) (glosy nalevo, glosy napravo, smysl nikde.)

Jednoho mlhavého rána se Harry probudil a zjistil že neleží ve svém pokoji u Duerslyových (hlavně že zjistil, že to ráno bylo mlhavé; ještě mi řekněte, že to místo, kde byl, nemělo okna).Byl v nějakém pokoji který byl vybarven na modro. (pobíhal tam člověk s pastelkama a vybarvoval a vybarvoval a vybarvoval…a taky doufal, že pokoj není moc rozlehlý)
(a z toho se pozná, že je venku mlha? Boha jeho, kdybych já si měl malovat pokoj namodro když je mlha, na žluto když svítí sluníčko a zase na bílo když prší, je ze mě umělec)
Vyšel ze dveří (já chci OKNO!!) a zamířil po schodišti dolů kde slyšel něčí hlas. (neviděl někdo čárky? Vypadají asi takhle: podlouhlé a většinou se dávají před spojky. A taky jsou zapsány v Červené knize ohrožených druhů) (Tady jsi špatně, červená knihovna je eště kus dál, poznáš jí podle MS)

" Godrick Nebelvír " uklouzlo mu najednou na schodech a válel sudy až k nohám znechuceného Nebelvíra .

wlkeR si sebral mýdlo a vrátil se do koupelny, kde myl Sevovi hlavu.

Godrick se na něj překvapeně podíval a pronesl " Hmpf. Ughra. Chňcht!" Á Harry ty už jsi vzhůru " otázal se zatímco wlkeR urval otazníku tečku, zakroucenou část zatloukl do stropu, pověsil na ní lustr, místo žárovek do něj namontoval Harryho a Godricka - a zapnul proud." Ano prosím?" zeptal se nechápavě Harry. (ale prosím mohl bych se zeptat kde to jsem " ptal se Harry .)" Ó nééé!" křikla Marrionet a snažila se zastavit Godrica řítícího se na Harryho jako několikatunový parní válec. Chtěla ho podříznout sama. (ano ty jsi ten dopis včera celý nedočetl viď ")" Asi ne" přiznal Harry, bylo už po desáté večer a strýček usnul u televize ." Psal jsem ti že se pro tebe večer stavím " (připnul jsem ti to na ledničku. To sis toho nevšiml?) (jak by mohl, Dudley ji sežral i se zásuvkou)

" Jak to že jste živý " otázal se Harry slušně a Marrionet se plácla do čela. "Já věděla, že jsem na něco zapomněla!" A rychle proklála Godrica mačetou." Rada mě poslala do Pr…ahyale nemohu kouzlit, protože mi wlkeR vrazil hůlku tam, kam slunce nesvítí. "" Harry dnes tě naučím měnit lidskou podobu na žabí, takže kdybys chtěl změnit jednu část tak si musíš představit jak by měla vypadat (hehe…myslíte, že je Harry sexuálně frustrovaný? No ještě řekněte, že vás nenapadla stejná část XD) (Na frustraci nejlépe pomáhá redukce mozkové hmoty… což je u této povídky ovšem nemožné) . A když chceš celé tělo tak si musíš představit to tělo celé dohromady . Formule zní : Metaformáge " (ježiš. Tady má zase někdo fantazii)

Harry se začal soustředit na velký nos jako mají ježibaby .(tak jsem se netrefila, no XD)

Myslel na to usilovně a pak pronesl : Metaformáge .Jeho nos jako by začal vibrovat (Vibrující. Nos. Já myslim, že to je jen krycí název pro tu část těla navrhovanou tebou…) (souhlasím! Autorka chtěla být korektní) , ale to po chvilce ustalo ."To bylo dobré ale teď zkus celé tělo " Řekl nejhledanější zvrhlík v Anglii Godrick a usmíval se .(celé tělo do tvaru ježibabího nosu?!?) (pak by mu nikdo nemohl vyčítat, že je bezcitnej, heh.)

Harry se začal soustředit na kluka který by měl být tak sto šedesát pět centimetrů vysoký a měl mít krátké černé vlasy a šedé oči .Zase mu začalo vibrovat tělo ale teď celé . (hm…nebudeme perverzní) (wlkeRberos je až do odvolání offline)

Po chvilce začal Godrick jásat, protože přesně tohle si přál k Vánocům; už chyběl jen červený latexový korzet a sada jezdeckých bičíků . (Marrionet mu je ochotně nabídla a doufala, že toho, již ne zrovna nejmladšího, pána trefí z té vší námahy infarkt)

" Výtečně Harry bylo to proto aby si mohl nastoupit do Bradavic ale teď si ještě musíš vymyslet ještě jméno " (ehm. Ehm. EHM?!? Jo…já zapomněla na ten tríček s tim mrtvym Harrym a klonem….jo jo…) (wlkeR čte: "Výtečně…ještě…ještě")

" No tak co třeba Harry Ashan to by šlo né ? " Mluvil Harry bez čárek a ohledů na kredenc blížící se velmi vysokou rychlostí k jeho hlavě. (tak to je další důkaz nadměrné fantazie autora) (Co Harry Hasan? To zní hezky muslimsky…) (Harry Ahmed Mustafar Rashid Hasan. A jeho největší kámoš dynamit)

" Jo to by šlo teď jdi napsat do školy dopis o tvé pře(i)ejetí bradavickým expresem. Když se budou ptát na školu tak si sám sobě měl domácího učitele " . (ty jo, Godricu. Ty bys mohl dělat u tajných služeb změny identity) (jo, vůbec jsem nepoznal, že celou dobu koukám na češtinu!)Dobrý den chtěl bych vás požádat o přijetí do Bradavické školy čar a kouzel .


Jmenuji se Harry Ashan a měl jsem domácího mučitele poté co Voldemort zavraždil mé rodiče (to je TAK nenápadný) jsem se musel jít někam (E55, Cheb…) doučit takže bych byl pro schůzku na hlavním nádraží v 9. Ochranu s sebou.
S velikou úctou Harry Ashan .
(nejsem schopna tohle oglosovat. Kdo kdy psal nějaký formální dopis, se jistě směje i bez glos)


Když Harry dopis odeslal tak si všiml že je stále v podobě Harryho Ashana ale radši už tak zůstal aby si zvykl . (*pomalé odumírání mozkových buněk*) (moje skáčou z útesu, pojď se přidat!) (*nadšeně souhlasí, v pološíleném stavu bere wlkeRa za ruku a svorně a rozverně poskakují k útesu *)

Šel si zalítat v nějakém tom průšvihu a pak se uchýlil ke spánku na bidýlku v kurníku. (WHAT?!? Jestli je zde někdo, kdo viděl Doctora Who, představte si jeho přesné what. Tak nějak teď vypadám)


(Sponka ve Wordu na to kouká takto: )

Ráno ho probudily sovy . (klov, klov, klov)

Jedna byla s Denním věštcem a druhá byla s odpovědí s Bradavicemi .Nejdřív rozbalil dopis z Bradavic kde stálo .Přijímám vás jako uklízečkuvíce se dozvíte v Prasinkách dnes v 11:00 .


S pozdravem Albus Brumbál …
(béééé…)


Koukl se na hodinky které měl kolem kotníku, zakopnul při tom a zlomil si vaz ." Ještě mám do příjezdu sanitky půl hodiny čas " Pomyslel si . (proč všichni tak děsně mučej ty uvozovací věty? CO VÁM KDY UDĚLALY?!)

Přemístil se před tři košťata co měl wlkeR připravený na úklid sklepa a vešel dovnitř (tedy do sklepa).Objednal si máslový ležák a začetl se do Denního věštce kterého si vzal sebou, čímž dokázal, že je negramotný, páč v tom sklepě byla tma a podávalo se tam jen uhlí .

Titulek na Hlavní stránce hlásal : Harry potter nalezen mrtev . (hm…V koutku brečí Marrionet a hraje si na Emo girl)
(Chlapec který přežil) Marrionet nalezena mrtva(ev) viz. Strana 32 knihy Harry Potter a Rámajána Mahábharáta.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 wlkeR wlkeR | E-mail | Web | 21. ledna 2009 v 20:33 | Reagovat

Uf, je to náký děravý a nefachá můj obrázek sponky, kerej jako klidně smaž XD

2 Žozefa Žozefa | E-mail | Web | 22. ledna 2009 v 16:10 | Reagovat

To jsou pálky :D Povedená glosa :D

3 Tiny tot Tiny tot | Web | 22. ledna 2009 v 18:06 | Reagovat

Teda ty glosy se povedly... Ale ehm... Do háje co to bylo?!

4 iwush iwush | E-mail | 22. ledna 2009 v 20:14 | Reagovat

omg:D:D:...zomieram...:D...glosy podarene ten zvysok...oki nejdem komentowat radsej:D:D..

5 Mája Mája | Web | 28. ledna 2009 v 12:57 | Reagovat

Super glosy! Škoda, že tam jsou tak velký mezery... rolovala jsem jak ztřeštěná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama