Harry Potter a Ztracený hrdina - Kapitola 1

9. ledna 2009 v 20:40 | Marrionet & Irina |  Harry Potter a Ztracený hrdina
Za co nás trestáš bože? Vyřešily jsme hádanku věků. Bůh opravdu není...
Kapitola 1 - PlánHarry vešel do krámu a ten radši spadnul šel přímo dozadu kde byli vystaveny vycpané čárky knížky s černou a bílou magií .Z černé magie vybral knihy nejmocnější kouzla z černé magie (to je jako název? A velké písmeno máme kde?) a Obranná kouzla z černé magie . (nechci rejpat, jo, ale to mají v knihkupectví jen tak knihy o černé magii a prodávají je šestnáctiletým klukům?) (Nechci rejpat, ale co je tohle sakra za příšernost?!) (muhaha. Dokážu hledat víííš XD)

Z bílé magie si vybral knih mnohem (to teda musela být bílá magie šťastná)(si piš, jak blecha.) více jako např. Magie pro mocné kouzelníky (tak proč si to kupoval Harry? *zmatená *) , Bílá zvířecí sekaná (byla to kuchařka) magie , Přeměňování atd..Pak zašel do druhého regálu s knihami kde visel nápis "čárky nevedeme!" Zvěromágství a tak si hned vybral dvě knihy (takový megalomanství, tss) vždy ho totiž lákalo být ochráncem čárek a pomocníkem pro jejich vrácení do povídek a zvěromágem jako jeho otec.Došel k pokladně a zjistil, že nemá peníze. Proto raději zaplatil svým životem. A to je konec, vážení! . Peníze měl protože si pro ně poslal sovu protože Harry protože nevěděl protože jestli řád nemá protože lidi i u Gringottů . (tak tyhle já neznám)

Knihy už měl koupeny dokonce si koupil i sadu čárek a knihu s lektvary a tak mu chyběli ještě nějaké další, protože 154564515486 čárek mu přišlo na zásobování této povídky málo) živé přísady . (v téhle povídce snad není jediná čárka! Mačetko! Pomoc!)

Tak tedy zašel o krámu (tramtadamta….johoho….smysl je zas v loji *je pološílená *) kde je prodávaly jen samé ženy, nakoupil snad přes 9999999999999999999999 čárek a stejně tušil, že to bude málo a třicet přísad a zaplatil .Řekl si že si dojde ještě na zmrzlinu, kterou prodává velice příjemně vyhlížející dívka s dlouhými, tmavými vlasy a mačetou a zmrzlinu flambuje na pánvi druhá, též velmi příjemně vyhlížející dívka a pak si přivolá sanitku, protože se jej obě dívky pokusí z jemu neznámého důvodu zabít autobus .Právě jedl výtečnou zmrzlinu když omdlel (Jo! Povedlo se mi to! Jo! Jsem bůh!!!)(Páni, to byl fofr. Asi jsem to s tím jedem trošku přehnala…) .Pohyboval se v nicotě a obklopovalo ho jen bíle světlo z kterého ho pálily oči až mu je vypálily. Nebe?

Po chvilce se před ním zjevila postava v nachovém plášti .(bože…kdo to zase bude? Jestli Godric, Merlin, Archanděl Gabriel, nebo elf, tak si jdu hodit mašli!)" Harry Pottere jsem Godrick Nebelvír (ááááááááááááááááááááááááááááááááá)(počkej na mě! *volá na svou kamarádku* *, zapomněla sis tam tu prádelní šňůru!) a jsem zde abych ti sdělil tvé poslání (co? Zničit svět stupiditou povídek? To by jsi zvládnul) . Za chvíli se do příčné (čeho?) přemístí Smrtijedi (konečně to nejsou ti trpaslíci) a budou chtít ulici zničit až se probudíš tak na sobě budeš mít stejný plášť jako já .(je totiž super cool a in!)

Jsi můj dědic (pro změnu. Já nemůžu za to, že se pořád trefuju do stejného druhu povídek. Za to může mačeta!….Jeh…Sorry holka….já to tak nemyslela….pomoc….hodná….Irinóóóó) (*běží za Marrionet vyzbrojena náhubkem a silným vodítkem *) a já tě musím ochránit proto až se probudíš vytvoř klona (a to jsme u Hvězdných válek. Vytvoříme klonovou armádu Potterů a svět bude v loji) a já vnutím Smrtijedům myšlenku že tě zabily (Smrtijedi nejsou živí? Jak jinak si vysvětlit tu shodu….Já vím! Jsou to roboti! To je ale zjištění!) " Řekl Godrick" Ale co mí přátelé budou si také myslet že mě ti roboti zabily ! A budou nešťastní (si tolik nefandi) to nemohu dovolit ." Řekl Harry pevně.Vím že je to bude bolet ale je to také pro jejich dobro (to ale neřekl, protože uvozovky vysublimovaly) . A Harry kouzlo pro klona zní Morfia klone wars (heh….já vím. Jsem s těmi Star wars nesnesitelná) a stačí jednoduché mávnutí hůlkou do nosu" Zakončil to Godrick a strčil si hůlku do nosu, aby to názorně předvedl. Okamžitě se kolem nich objevilo deset nových Godricků ulepených od holubů .Harry se probudil a všechny soply a věci si posbíral a pronesl : Morfia klone . (a prd se stalo)

Před Harrym stál jeho klon . (maminko. Tohle přece nemám zapotřebí)

Ozvalo hlasité prásk (jasně my rozumět) někde u vchodu do příčné takže Harry nemohl odejít takže se musel zkusit přemístit a protože to neuměl, zabil se. Takže je konečně takže mrtvej? *takže se raduje *

Věděl sice jak to udělat ale nikdy to ještě nezkoušel věděl že má asi tak minutu nato (a OSN ne?) aby se to naučil jinak ho smrtijedi (tak nic. Už zase máme trpaslíky) (smrdí smrdí, to to smrdí!XD) uvidí .Myslel na Kvikálkov představoval si ho a najednou ucítil to známé škubnutí někde v oblasti pupíku a zjistil, že je překrojený vejpůl stále sice o dvacet metrů dál něž chtěl ale podařilo se ! (tahle věta nemá smysl. Překvapuje to někoho?) (*Pánve i Irina vrtí hlavou. Mačeta nejspíš omdlela, protože nevrtí ničím. *)

Harry pozdravil Duerslyovi (au, skloňování není tak špatná věc…) a šel do svého pokoje kde na něj čekal nějaký fénix (nějaký fénix. Mě běžně čeká v pokoji nějaký fénix. To je asi jakoby vstoupil do místnosti, kde na něj čekal nějaký dynamit).(nebo nějaká Irina s pánvemi a nějaká Marrionet s mačetou. He.)

" Jak se sem dostal brumbálův fénix " Pomyslel si Harry (*umírá. Akutně *) když se mu v hlavě ozval hlas .(další mentál? Že oni z Harryho vždycky udělají případ pro Bohnice)(Spíš případ z Bohnic. Prostě vždycky zdrhne nějakej cvok, praští se do čela, vydává to za jizvu Harryho Pottera a jinej cvok o tom napíše tuhle stupiditu.)

" Já nejsem Brumbálův byl jsem tvého táty který byl dědic Godricka přečti si ten dopis na stole a vše pochopíš " . (ale Marrionet nechápe, proč píšou tečky až za uvozovky)(Aha. *nechápe, ale tváří se, že ano. *)

Ahoj Harry jestli si čteš tento dopis tak již nejsem díky bohu mezi živými a nemůžu tě (díky bohu) potkat Godrick ti nebude někdy pomáhat taky ti dávám svého fénixe jmenuje se Alwir doufám že z vás budou dobří přáteléS láskou tvoje milující rodiče zabil Voldemort, takže tvoji rodiče už Ti nenapíší...Když Harry dopis dočetl tak se před ním zjevil další byl od Godricka . (království za jednu čárku!)(Bradavice za smysl povídky.)

Harry tímto ti předávám můj prsten a slibuji ti lásku až za hrob. Amen můžeš se tak přemisťovat kamkoli a to dokonce i do Bradavic. Dále ti předávám knihu našich rodných znamének. Jedno máš na takovém intimním místě, tam, kde končí záda a začíná to druhé, pokud se nepletu. kouzel a hůlku tří . (tohle je na cvokhaus)Dále ti musím říct že nejsi jen můj dědic ale i Roweny ale i Helgy (a Salazara nezakomponujou? To je překvápko. Si mohli dát čtyřku) a to po matce .Jako náš dědic ti musím předat také přívěsek s kterým máš vetší pravomoc než samotný ministr . (ale protože o tom nikdo neví, budeš vypadat jako buzna ověšená řetízkama. Přeji příjemný den)

Takže by si mohl okamžitě jmenovat ministra nebo jím být sám a také by jsi klidně okamžitě mohl být ředitelem bradavic . (co je to za hovadinu? Kvůli nějakýmu dementnímu řetízku? Mačeto, sakra zabij už toho idiotského autora!)

Já věřím že to neuděláš protože nejsi sobecký ale mohlo by se ti to hodit od teď se musíš skrývat než nastane čas na hostinu Bradavic . (Irino….já na to nemám) (*Irina už dávno zemřela. *)

Až začne hostina tak se přemísti do malinkých bradavic a Brumbálovi řekni jen že chceš být ředitelem a ať kouká vysmahnout a si nic nepamatuješ .A teď schopnosti které můžeš obdržet : Proměna ve více zvířat , léčit , nitrobrana a nitrozpyt a také m(yslozpyt a m(yslobrana aneb margarín 4ever, Moc nad zvířaty atd.Zblytek zjistíš sám .S pozdravem Godrick .


Tak to je další moje kapitola tak doufám že se povedla mno (ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne a ještě stokrát ne!!!!!!) Tak budu určitě vděčnej za komentyS pozdravem blbeček (Casiopei)


Bez pozdravu Irina ze záhrobí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wlkeR wlkeR | Web | 10. ledna 2009 v 15:17 | Reagovat

...

Panejo, nevěřím svejm okum, něco tak příšernýho sem viděl naposled....... er.... Oo; asi nikdy...

... +jde glosovat HP a Tajemný Rituál+

2 Polgara Polgara | Web | 11. ledna 2009 v 13:05 | Reagovat

Ehm další sračku mám za sebou...ty povídky mi přijdou jako kdyby je někdo psal přes kopírák, jinak glosy perfektní

3 cilda cilda | 17. ledna 2009 v 9:01 | Reagovat

ey to je hrubé xD to jak si strčil do nsu tu hůlku xD

4 Thetis Thetis | Web | 23. května 2009 v 18:49 | Reagovat

Teda ten originál je opravdu příšerný, i když... stydím se za to, ale dřív by se mi nějaká taková povídka možná líbila. :D Nemyslím přímo tahle, protože tam je asi milion chyb, ale ty kde je Harry dědicem nejlépe všech tří zakladatelů Bradavic. :D
Jinak ty glosy byly dokonalé, nejvíc se mi líbilo asi to s těma řetízkama. :D
Glosám zdar!

5 nettiex nettiex | 12. listopadu 2009 v 17:26 | Reagovat

Mno, povídka za nic nestojí, pravda, ale ta se tady stejně neřeší, že? Takže, co se glosů týče, začala jsem je číst nedávno, takže s nimi moc zkušeností nemám. Tady mě sem tam něco opravdu pobavilo, ale upřímně řečeno - už jsem četla lepší.

6 J.A, Miss Madness J.A, Miss Madness | Web | 28. září 2012 v 23:40 | Reagovat

Marrionet to zabíjí... Margarín 4ever XD

7 Bella L. Bella L. | 2. listopadu 2012 v 21:46 | Reagovat

S láskou tvoje milující rodiče zabil Voldemort, takže tvoji rodiče už Ti nenapíší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama