Harry Potter a Ztracený Hrdina - prolog

26. prosince 2008 v 17:18 | Marrionet & Irina |  Harry Potter a Ztracený hrdina
Uvádíme novou povídku. Je báječná, je úžasná. Je na blití.
Porce na svátky.
Komentujte, jinkak na vás dlabem.
Hezkýho Silvestra XD


Harry Potter 16-ti letý chlapec se právě neklidně převaloval v posteli a někdy i zavolal nějaké absolutně neznáméjméno . (opět jsme u té šablony. Je to sice podivný, ale připíšu si na seznam nenáviděných slov asi celou tuhle větu! Je fakt všude! Áááá)
" Siriusi " Zakřičel Harry bez vykřičníku, čárky nebo prostě něčeho na zakončení uvozovky a ještě k tomu s velkým písmenem a s trhnutím se probudil s peřinou na hlavě.
Promnul si oči Savem a podíval se na hodinky " tři ráno " Podivil se Harry (taky se vždycky ve tři ráno mám ve zvyku divit. Ale jen blbosti některých povídek. Té se divím permanentně…). (neschopnost autorky psát správně uvozovací věty mě vytáčí)
Lehl si zpátky do postele a ta se sklopila a z Harryho byla placka zase prožíval svou noční můru která ho trápila už dva týdny . (dvě slečny s mačetou a pánvemi. Kdo to mohl být?) (Ty neznáš!=))
Sírius Black (zase Sirius s dlouhým I. Smrt na mě sahá xP) (Síííííírius, chápeš ne?) (teď už jo. Díky. Jsi fakt kámoška) a Bellatrix Lastrengová byli právě poslední bojující pár.("Ale slušelo jim to spolu," utřela si Irina nostalgicky neexistující slzu)
Sírius se ladně (jak jinak, že?) vyhýbal všem jejím kouzlům a smál se jí že nezná pojem "čárka" nic lepšího neumí .
Černovlasá kouzelnice se právě naštvala (samozřejmě do té doby byla prosta veškerých emocí) a vyslala na Siriuse kouzlo ten se mu vyhnul (pro změnu) . Udělal na ní úšklebek ale nevšiml si že ČÁRKY FAKT ZMIZELY na něj letí další kouzlo (čárka) kterému se už nestihl vyhnout a které , (dobře. Říkala jsem, že chci čárky. Ale na správných místech sakra!) mu vrazilo přímo do prsou.
Sírius proletěl skrz oblouk přímo do žumpy a zmizel vněm (mačeto, mačetko. Jsi připravena?) . Harry se rozeběhl z útesu a chtěl ho chytit za letu ale kmotrova váha ho strhla dolů a on se rozplácl na zemizabránil mu v tom Remus .
" Harry , Harry uklidni se a dej si čokoládu. Když sebou nebudeš tak cukat, možná ji vylovím z kapsy." "Ne, Remusi, já už jsem čokolády přejedený!" "Aspoň malý kousek, no tak, Harry, prosím!" "Grr, tak dobře…Blef, to je humus, co je to?" "Stoprocentní čokoláda," uculoval se nevině Remus.) jemu už nepomůžeš " (a těm ubohým, zdeformovaným uvozovacím větám taky ne) Říkal mu právě Remus .
" Remusi koukej sem navalit něco jinýho. Ta čokoláda byl fakt hnus" řekl Harry. Citlivý vlkodlak se urazil a s žalostným vytím se rozběhl domů zajíst tu křivdu nutelou od Marrionet)(Marrionet totiž dostala k narozkám 750g Nuttely muhehe :-D) za chvíli se tady ta chybějící čárka stopro zjeví vyjde na druhé straně " Řekl Harry ale když viděl že ho takhle urazil, řekl si, že mu bude muset co nejdřív koupit nějakou kvalitní bonboniéru a omluvit se a že se čárka prostě neobjeví, propadl depresi a spáchal sebevraždu ani po chvíli z druhé strany nevyšel začali mu po tváři téct rosolovité a měkoučké slzy už po několikáté ztratil někoho koho měl moc rád (= čárky).
Sen se rozplynul a Harry se probudil bylo jedenáct hodin vstal a šel se vysprchovat . (tak teď postrádáme i tečky? Wow)
Po sprše měl naplánován výlet s krosnou do příčné kde si chtěl koupit několik věcí a ve spěchu se zapomněl převléct. Vylezl ven jen tak v ručníku. Na hlavě.
Vyšel ven a mávl hůlkou ve vteřině se před ním objevilo komando rozzuřených čárek a nachový autobus ( Už si nepamatuji jeho barvu tak doufám že je to správně ) .(je asi hodně těžký podívat se do knížky. Umí autorka vůbec číst?)
" Ernie podívej, konečně bereme někoho jiného než ubohou čárku koho pak to tu máme . To je Harry Trotl Potter Ernie " Říkal právě Stan Erniemu .
"Kolik to bude " Ptal se Harry bez otazníku.
" Kámo pro tebe je to grátis " Řekl Ernie z nadšením . "Eh,"řekl ještě s ruměncem na tváři. "Taky tady byly takové dvě slečny a o něco mě požádaly. Víš, nedalo se odmítnout." "OK. Co to bude?"pokrčil Harry rameny "Tvoje srdce,"řekl Ernie krvežíznivě a začal se na Harryho sápat s mačetou v ruce.
Dojeli k Děravému kotli kde zastavily (se jako nechali přešít, nebo co?) a Harry vystoupil prošel rychle ke zdi a rozbil si o ní hlavu poklepal hůlkou na cihly, které mu spadly na nohu.
Vešel do malinké příčné a zamířil ke Krucánkům a Kaňourům . Pokračování příště (to snad nebude nutné)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sofie Sofie | 26. prosince 2008 v 22:09 | Reagovat

Hmm... mám pocit, že jsem to už četla. Že jsem to už četla dokonce oglosovaný. Že jsem to četla dokonce možná... tady? Ale třeba je to jen dé ja vu :))

2 Kris Kris | Web | 27. prosince 2008 v 18:41 | Reagovat

Kde bych našla originál? Jsem totiž masochistka, nebo sadistka?

Že bych tuot povídku dala dárkem někomu, koho moc... hmmm, ... nemusím.

Jinak je to dobře glosnutý.

3 Žozefa Žozefa | Web | 27. prosince 2008 v 20:57 | Reagovat

Senzační je ta část, kde rovnou ze sprchy nastupuje do autobusu. A když jste k tomu připsaly, že jen z ručníkem na hlavě... :)) Zase geniální :))

4 Polgara Polgara | Web | 28. prosince 2008 v 12:01 | Reagovat

Teda, já nevěřím svým očím. Teda, to je neuvěřitelné kolik lidské blbosti můžete najít na internetu. Glosy ženiální

5 wlkeR wlkeR | Web | 7. ledna 2009 v 15:45 | Reagovat

Taková úchylka, nosit hodinky do postele..... HARRY POTTER JE MATFYZÁK!!!

Glosa nemá chybu.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama