Léta v Bradavicích - Kapitola 1

27. června 2008 v 19:36 | Marrionet & Irina |  Léta v Bradavicích
Takže jsme se zase dostaly ke glosování. Tohle je dávka na prázdniny, protože nevíme, kdy se opět sejdeme. Takže příjemné počtení

Tak a tady máte krátký prolog, snad se vám to bude líbit (to těžko) a budete písat (ani nápad. Písat neumím. Nejsem správná puberťačka) komentíky.:)))) :((((((((
--------------------------------------------------------------------------------
Takže jmenuji se Kessidy Mary Sue Whiteová (Butch Cassidy a Sundance Kid. Aneb westerny 4ever) a nedávno jsem se přestěhovala k tetě (chudák) , po tom incidentu na konci školního roku. (utekl mozek?)
Přijela jsem domů a v obývacím pokoji jsem našla mrtvé rodiče (ahoj rodino! Jsem doma!) , docela mě to dostalo (jasně, pohoda…), ale to bych nebyla já, abych se utápěla v sebe lítosti (t o b y m ě t a k y n e r o z h á z e l o). Truchlila jsem jen pár dní (MS drsňačka a ledová královna. Jak jinak) , než jsem se odstěhovala k tetě (tam už netruchlila. Co je jí po nějakých rodičích, důležitý je, že mohla pařit až do noci…).
Jmenuje se Natalia Whiteová, je to sestra mého zesnulého otce (a za chvíli bude mrtvá i ubohá teta. MS má neblahý vliv na lidskou imunitu) , ale po svatbě s mojí maminkou (kdo si vzal maminku? Teta?) se hodně odcizili a až teď jsem zjistila, jaká je bezvadná.
Je moc fajn, má smysl pro humor a hodně mi pomohla. Asi před týdnem jsme vyrazily na Příčnou (to jako levitovali nad ulicí?) , abych se troško (ale. Valašsky mluvíme, valašsky?) rozptýlila a nakoupila nové věci do školy. Přestupuji z Krásnohůlek (hm. Tak to je nečekané. Nebude to poloviční víla?) do Bradavic (kam jinam, že?).
V jednom obchodě jsem potkala jednu holku jedním jménem jedna Lily Evansová (každá MS musí potkat Lily. Chudák holka. Pořád se stýkat s takovejma děsnejma obludama) , je moc hodná a dobře jsem si s ní promluvila (jakže si s ní promluvila? Dobře? Bože, to jde, "dobře" si o něčem promluvit?…Mě už z toho zase "dobře" hrabe…), jak to chodí v Bradavicích. Pověděla mi něco o profesorech, něco o historii Bradavic a hlavně něco o kolejích.
Lily chodí do Nebelvíru, řekla mi, že nejspíš, tam budu chodit také. (asi bych si musela hodit mašli, kdyby šla kamkoli jinam) (někde čárky chybí, někde přebývají…holt jsou trošku zmatené z debility této povídky. Chápu je…nebohé čárky.)
Abych se přiznala moc se těším na Lili (to je kdo? Nějaká nová osoba?)(Že by další stejně "inteligentní" kámoška naší Mary Sue?) a její kamarádku Nelu.
Na příčném řezu autorčina pseudomozku a ve zvěřinci jemenský terorista nastražil bombu a MS byla roztrhána na kusy) si koupila kocourka černého s býlím místo čumáku. Byl totiž křížený s kopretinou) čumáčkem a sovu sněžnou, která byla zvláštní a jiná než ostatní sněžné sovy (copak by MS mohla mít něco normálního? Bože. To je tak strašná MS!) , byla bílá s nádechem do šedomodré.(Ne. Byla pouze špinavá.)
Nat sice byla za začátku naštvaná, že jsem se ani nezeptala, ale pak si je oblíbila. Užili (i s chlapama, jo? Ty jo. Takový orgie v domě nebohé tety)(i s nebohou tetou.) jsme si spolu sousty legrace a ani jsem si neuvědomila, že už zítra odjíždím do Bradavic.
Rychle jsem seběhla schody, ještě se musím zeptat, jak to bude zítra probíhat.
" Ahoj"
" Ahoj, tak co máš už sbaleno?" zeptala se jí Nat, hned jak jí uviděla. (teď jsem trochu zmatená. Nepsala to autorka ještě před chvílí v ichformě?) (A nemáš to jedno?)
" Jo, už mam jen nějaká učebnice, abych si je večer mohla pročíst."(MS šprtka. Fajn.)
" No, tak nepřeháněj to s tím učením, jsi jak tvoje matka." Kess posmutněla.
" Ježiš," zhrozila se teta po přečtení této slátaniny, "promiň, já nechtěla." Omluvně se usmála autorka (není náhodou naší ledové MS jedno, že jí umřeli rodiče?)
" To je dobrý to není kvůli tomu co se jsi povídala o tom, že účinkuji v tak hrozné povídce a mamce, ale protože to i říkal Tom že ta povídka je děsná a že já jsem namyšlená kráva v Krásnohůlkách a už ho asi nikdy neuvidím, hodně se u toho radoval a zatím se mi po něm stýská." (ale jemu po tobě ne. Otevřel šampáňo a rozjel v Krásnohůlkách mejdlo)
" To je ten tvůj pes?"
" Hm, ale proto to ko ko dák jsem nepřišla, chtěla jsem se tě zeptat, jestli psi jedí slepice , jak to zítra bude probíhat." zeptala se.
" No asi takhle ráno tě vzbudím, přemístím tě kousek od nádraží a doprovodím tě k vlaku. Až dojedeš do Bradavic pojedeš loďkami s prvňákama do hradu kde mizejí houfně čárky a kde si vás převezme profesorka McGonagalová, zavede tě s ostatními prvňáky k Moudrému klobouku, který tě pak pošle do příslušné koleje." (Jak stručné a výstižné.) (nudááá)
" Něco o tom vím povídala mi o tom Lily (tak proč se ptala?), už se nemůžu dočkat."
" Já se taky moc těšila, když jsem do Bradavic jela poprví (cože dělala?) ." a zavzpomínala si. No to se tak někdo má takhle si zavzpomínat, ale blíž mi k to mu nic neřekne.
" Kess měla by sis jít lehnout už je pozdě a zítra brzy vstáváš." No jo no to je pořád (bože, ta je tak neskutečně protivně pubertální…), ale co aspoň si ještě něco přečtu.
" Tak jo dobrou noc Nat a moc ti děkuji za všechno." usmáli se na sebe dvě vraždící monstra a šli s Kess (šla) do svého pokoje, kde ji humánně umlátily.
No už se docela těším hlavně na poberty a uculila jsem se, ty ještě uvidí, jaký je to dělat pořádný žertíčky, ale promyšlený.(MS - nová pobertka. Fajn.) (bude ještě ubohé poberty učit. A James si z ní hodí mašli)
Ach jo co teď asi se půjdu umýt a přečtu si něco o těch formulích co budeme brát letos, ale musím uznat, že jsou v Bradavicích docela pozadu.(WTF?) (MS musí být vždycky napřed. Jinak by to nebyla MS) Nu což aspoň bude víc času na kravy jako jsem já(iny).
Vlezla jsem si do sprchy a pustila jsem si pěkně horkou vodu a uvařila jsem se jako slepice v papiňáku, jak to mam ráda, chvilku si jen tak stojím ve sprše, krouhám si tam pórek, cibuli a mrkev a co neslyším vedle v pokoji houkání vlaku!
Ježiš co ten blb zase blbne (říká ta pravá) (co jako? V životě neviděla zastávku na znamení?) , obleču se a jdu se podívat do pokoje a co nevidím! Několik neznámých lidí vystupuje z vlaku ven. "Jsme tady dobře v Blbcově?" ptá se jeden.
No neudržím se a začnu se strašně smát (vždyť to tvrdím celou dobu. Diagnóza? Prakticky žádný mozek.) (chlapík se na MS znechuceně podívá a odchází dveřmi ven hledat Blbcov, nevěda, že našel Debilov) Kulička si hraje se Snížkem (kdo s kým?* vyděšený pohled *). (to má být jako co? Název vlaku to není stopro) Snížek se na mě podíval prosebně, tak jsem si do náruče vzala Kuličku. Sova se mi usadí na rameno a jemně mě klovne do ucha.
"No jo no vy, aby jste se neškádlili" (interpunkce na konci věty…nic?) (vlak stojící za gaučem…nic?)
Vyčetla jsem jim, vzala jsem si učebnici a zalezla do miniaturní postýlky (infantilnost sama), (hm. Vlak nemůže odjet. Strojvedoucí, vida MS, spáchal sebevraždu) Kulička mě následovala a uložila se mi k nohám a Snížek se uvelebil v ještě miniaturnější klícce (ťuťu…* zvrací *).
Čtu si a po nějaký době se mi začnou klížit nejminiaturnější očka, tak zhasnu mikroskopickou lampičku a pořádně se zavrtám do dřevěných dveří. To jsem vám asi zapomněla sdělit, já jsem totiž červotoč.
Pokračování příště (help!) (chcíp!)
Tak lidičky, další kapča je na mě (to zas bude výplod…) (to mě zase zabije) , ale pak už to bude střídačka jedno kačpu já a další Wastow (ty se hledaly, až se našly…) (bůh neexistuje) . Doufám, že se vám líbila a napíšete komentík :)))) (myslím, že naše "komentíky" se ti líbit nebudou…) (já už týden nechci vidět klávesnici)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 27. června 2008 v 21:07 | Reagovat

Výborné, výborné. Víc k vašim glosům nedokáži říci

2 Farewellka Farewellka | 27. června 2008 v 23:09 | Reagovat

Krása, z kocoura s býlím místo čumáku jsem dostala výtlem jako už dlouho ne :)

3 Žozefa Žozefa | Web | 28. června 2008 v 16:15 | Reagovat

ten konec tomu nasadil korunu... "já a wastow" :))

Glosy byly skvělé - býlí a maminka, která si vzala tetu... já nemůžu :))

Mimochodem, už se k vám doneslo, že námi všemi milovaná lylien opustila blogový svět? *fňuk*

4 Farewellka Farewellka | 29. června 2008 v 10:49 | Reagovat

Né, Lylien? To ne! Bez jejích úpasúpáckých povídešek nemá život smysl!

5 wastow wastow | Web | 6. července 2008 v 15:49 | Reagovat

Supa že ste sem dali naší povídku :)

sice ste se nezeptaly ale co je na tom. Hlavní je že to lidi pobaví i já se dost nasmála xD

Ale pro příště byste mohly napsat kdo píše kterym písmem, bylo by to lepší

Mimochodem mám na blogu 9. kapču si jí můžete přečíst :))

6 Enny Enny | Web | 17. července 2008 v 16:38 | Reagovat

Bože můůůj, mám dost. =D

Glosy upa peckovní. Přidám se k holkám, býlí mě dostalo. Vlak byl taky super. =D

Budete v týhle povídce pokračovat? =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama