Daniel Raddle - Kapitola 11 part 2

25. května 2008 v 10:31 | Marrionet & Irina |  Daniel Raddle
Druhý díl extrémně dlouhé extrémní hovadiny.

Probudil se o půl sedmé. Chvíli jen tak ležel a přemýšlel, co je to za podivný rachot pod postelí. Když ho to přestalo bavit vstal. Dneska byl štědrý den. Osprchoval se a šel do společenské místnosti. Když tam došel uviděl velký náhrobní kámen s nápisem "R.I.P.Danniel Raddle. 24.12.2008" pohlédl s dojetím na rodiče: "Děkuji…" a nádherně nazdobený Vánoční stromeček a pod ním krchov dárky. Všiml si, že v křeslech u krbu sedí jeho otec a matka. Neváhal a sedl si k nim. (*zvrací *. Nechutně, odporně, slizce, děsivě sentimentální)
,,Co tady děláš tak brzo?" zeptala se Elizabeth nervózně svého syna a schovala mačetu za záda. Ten jen pokrčil rameny. Daniel dostal chuť na sušenky, které byly na malým (grrr. Alespoň povídky se píší spisovně) stolečku. Myšlenkou si přivolal sušenku, pak další. Jeho matka i otec sledovali jak k Danielovi letí sušenky. (*umírá smíchy. Už vidí, jak D.R. zachraňuje svět pomocí levitujících sušenek *) Po několika minutách kdy Daniel jedl sušenky a čárky a jeho rodiče ho sledovali (voyerství) se k nim přidal Alex se Sam. Všichni celý den sledovali Daniela, jak konzumuje sušenky najednou se vrhli na rozbalování dárků. (není jim náhodou 18? Bratrovi je 20 a rozhodně takhle dychtivej není :-D) Daniel si vybral ten největší (jak jinak. Copak by Gary Sue mohl chtít něco méně. Ale ještě jeden poznatek. Nemá na tom dárku být napsáno, pro koho je? Protože kdyby ne, tak bych mohla třeba dostat vrtačku určenou tátovi :-D)(Voldy-práce všeho druhu) . Dotkl se prsty balícího papíru a ten zmizel a objevil se nápis: "Byl jsi celý rok zlobivý. Santa na tebe dlabe." ). Byla tam pozlacená klec a uvnitř na bidýlku byl nádherný zeleno- stříbrný fénix (to mu bylo špatně?) se zlatým zobáčkem tak to mu vůbec neladil a jeho rudé skoro až černé oči si Daniela pečlivě prohlížely. Fénix Danielovi udělal ohromnou radost. (můžu se na něco zeptat? Dostal kdy nějaký G.S. nebo M.S. něco jiného než fénixe, dráčka, obraceč času, či podobnou "běžnou" věcičku pro každého?) Otevřel mu klec a fénix vyletěl a uletěl. Usedl Danielovi na rameno.KLOV. Daniel se na něj vesele usmál. Podíval se na svou rodinu a uviděl jak si listují ceníkem pohřbů, a zamyšleně prohlíží kus pergamenu. Daniel ho poznal. Byl to Pobertův plánek. (a další moje oblíbená zápletka. *zvrací * .Pro změnu)
,,Vemte si hůlku," řekl jim Daniel. Oni se na něj zvědavě podívali a po chvilce poslechli. ,,Teď namiřte na toho dementa a konečně ho zabte!!! svůj pergamen a řekněte: Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnost," udělali to co jim (haha…Teď si na chvíli představte Voldyho - pravýho Voldyho - jak tohle říká. Haha…) Daniel řekl a na všech (třech) (sto padesáti osmi) pergamenech se začala objevovat slova.
,,Pobertův plánek?" zeptal se Alex .
,,To je plánek Bradavic. Ukazuje všechny lidi v Bradavicích," vysvětlil Daniel. (já už vám říkala, co si o tomhle myslim. Nemusím snad znova opakovat, jak mocně mě to irituje!!)
,,Super, to tě můžeme sledovat," řekla Sam.(rodina voyerů)
,,Jo. Ukončíte to když na to klepnete hůlkou a řeknete: Neplecha ukončena," řekl jim Daniel s fénixem na rameni. (to je skoro jako pirát :-D) Fénix se vzlétl tak buď vzlétl, nebo se vznesl, obojí nejde! a přinesl Danielovi ten nejmenší dárek - granát.
,,Díky," usmál se na něj Daniel. Rozbalil ho a uviděl sametovou krabičku. Otevřel ji a vybouchnul uviděl řetízek s přívěškem z bílého zlata. Přívěšek byl ve tvaru zlatonky (samozřejmě menší) (:-D. Ty závorky mě zabijou :-D. To by byl brutální přívěšek se zlatonkou v životní velikosti :-D). Na zlatonce byla vyryta dvě propletená písmena. D a G. Daniel a Ginny. (bože. To je romantika) Vzal si ho do ruky potom si ho dal na krk.
,,Ty vole," ozvalo se kultivovaně z místa kde měl být Alex. Nebyl tam. Byla tam velká díra v podlaze. Daniel vstal a sundal z Alexe neviditelný plášť.
,,Kdes je vzal?" zeptala se Sam se svým neviditelným pláštěm v ruce.
,,No, v Bradavicích jsem našel kouzlo na zkopírování věcí a tak jsem ho použil na Pobertův plánek a neviditelný plášť od Jamese Pottera," řekl Daniel. (nemám na to komentovat pořád tu stejnou absurditu)
,,Tys provedl kouzlo na zkopírování?" zeptal se Tom.(áááááááááá. *zřízenci z Bohnic honí Marrionet *)
,,Co je na tom tak divnýho?" (třeba ta povídka?)
,,To kouzlo se ještě nikomu nepodařilo na kouzelnických předmětech jako například na neviditelným plášti," vysvětlil Alex. (Gary Sue útočí. Pomoc…)
,,Je vidět, že jsi silnější než jsem si myslel," usmál se falešně Tom na svého nejmladšího syna a rychle začal měnit strategii na jeho zničení.
,,A co byste čekali? Můj otec, mocný čaroděj a dědic Salazara Zmijozela a matka dědička Godrika Nebelvíra. (maminko. *proneseno tichým, úpěnlivým hláskem.* Asi jako když Brumbál umíral a prosil Snapea ať ho zabije)(Jistě, na Lily a Jamese Potterovy jaksi zapomněl… a to je kdysi tak miloval. Ano, svět je krutý…) " Daniel se vrátil k rozbalování dárků. Fénix mu podal další menší dárek (Fénix pro všechno?!). Když ho rozbalil uviděl zase sametovou krabičku. (jsem napnutá jak kšandy) Tato byla menší, než ta předtím. (a to vůbec stálo Garymu za to?) Otevřel ji a uviděl nádherný prstýnek s vyrytým hadem (z bílého zlata) (opět? Nuda. Nemohlo by to být pro změnu černý zlato?) . To bylo určitě od Alexe a Sam. Nasadil si ho na prst.
,,Když se nám něco stane zahřeje se," řekla Sam. (autorka ztrácela fantazii) Mělo to stejný účinek jako ten náramek co dal Ginny. Jeho otec, matka, Sam a Alex měli také ten prsten. (nudáááá)(Dost děsivý je, jak je Daniel teď ověšený šperkama. Jak nějaká holka. Nebo co hůř, hoper…)
,,Proto jsi byl na té hoře, že ano?" Daniel se podíval na svou matku, která držela prsten Godrika Nebelvíra - známého horolezce
,,Ano."
,,Děkuji ti Danieli," poděkovala Elizabeth. Daniel se usmál a podíval se na otce. Neuviděl však lorda Voldemorta ale Toma Raddlea. (tak tohle už je moc!!! Ale taky to znamená, že celou dobu to byl teda hadí ksicht :-D. Jak s ním mohla Elisabeth vydržet? Vím, že na vzhledu nezáleží, ale takhle dalece to snad neplatí, ne? :-D)
,,Tati, předpokládám, že to je Garyho (Danielova) práce."
,,Ano Alexi." Daniel se usmál ještě víc. Daniel rychle rozbalil zbývající dárky. Od pana a paní Weasleyových dostal knihu o štítech (cože? Domovních nebo válečných? Jako kniha o domovních štítech je můj dětský sen :-D) , od Severuse dostal samozřejmě knihu o lektvarech (božínku! Dárek k Vánocům od Snapea. Jdu si hodit mašli)(To bylo pro mě! Vyrvěte mu to někdo z ruky! Severus mi tam podtrhnul jed, který mám dát Harrymu do pití!!!) , od Rona a Hermiony knihu o kletbách (které chtějí vyzkoušet na jeho otci, sotva jej uvidí. Na rozdíl od Harryho se jistě inteligentní Hermiona nenechala ukolébat pohádkou o šťastné rodince.) , od dvojčat Weasleyových něco z jejich obchodu, od Remuse sto kilovou čokoládu a další knihu o kletbách a od Draca knihu "Jak se stát zvěromágem." (a já doufala, že tím dementním představováním Dracova úloha končí. Sakra…) Daniel poslal Dracovi prsten, který ho(Draca) k němu (k Danielovi) (*nenávist k dementním závorkám! * To si autorka vážně myslí, že to jako nechápeme?) přenese když bude potřebovat ( to asi bude štěstím bez sebe) . Přemísti všechny svoje dárky kromě fénixe (chudák zanedbanej) k sobě do ložnice i když vlastně ani netušil jak to udělal Ani Irina netuší, ani pánve netuší, ani Marrionet netuší, dokonce ani mačeta netuší, ačkoliv jediná z nás má samé jedničky…. Podíval se na hodiny a zjistil, že je čas na oběd. Vydali se tedy do jídelny, kde na ně čekal oběd, pak se sám sám naporcoval na talíř a ještě jim stihl vynadat, že jdou pozdě. Fénix zamířil po svých k Danielovi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Farewellka Farewellka | 25. května 2008 v 12:55 | Reagovat

Nechápu, jak někdo může psát takový debility :D glosy jsou parádní! Svíjím se smíchy.

2 Žozefa Žozefa | Web | 26. května 2008 v 19:17 | Reagovat

Musela jsem to číst se třrmi několikahodinovými pauzami, ten příběh je sám o sobě debilní. Není mi jasné, jak u toho můžete vydrý´žet, když to čtete bez glos :D

3 FeLL FeLL | Web | 27. května 2008 v 15:14 | Reagovat

Povídka samotná je na zvracení, bez těch glosů by to ani nemělo senu číst:-)

4 Polgara Polgara | Web | 29. května 2008 v 14:25 | Reagovat

Nevím kam jinam to napsat, ale na základě jedné srážky s blbcem jsem zrušila svoje stránky na bloguje a odted se ze mě stává "jenom" glosátorko, která sídlí na www.polgara.wgz.cz a o tom co se stalo se dočtete na www.polgaragigi.blog.cz

5 Marrionet Lacowoy Marrionet Lacowoy | Web | 29. května 2008 v 18:50 | Reagovat

Už jsem někam psala, že si tě najdu a zabiju tě??? ;-)

6 Polgara Polgara | Web | 29. května 2008 v 19:17 | Reagovat

Mar: Zatím ne, až ted. Ale pochybuji že tu moji malou vesničku najdeš...

7 Mája Mája | Web | 17. ledna 2009 v 17:04 | Reagovat

*zakládá klub: Nenávidíme dementní závorky!*

Stupidita nad stupiditu... Glosy super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama