Daniel Raddle - Kapitola 10 part 1

28. dubna 2008 v 22:27 | Marrionet & Irina |  Daniel Raddle
Přinášíme vám další kapitolu extrémně populární série Daniel Raddle.U tohoto dílu jsem slzela smíchy.Ano.Falešná skromnost je horší než vytahování :-D
Tak se pusťte do čtení.

Ještě dva dny a začnou Vánoční prázdniny. Daniel byl v KNP (grrr) a dodělával ten lektvar na vrácení vzhledu pro otce. Už měl všechny dárky (to jsem teda zvědavá co vymyslel.Když si vzpomenu,co je to za hrůzu vymýšlet už kolikátým rokem stále nové a nové dárky...). Pro Ginny má náramek, který se zahřeje, když se Danielovi něco stane (Daniel ho má taky, takže když se něco stane jí, Daniel to bude vědět) (ou.To je tvrdá romantika)(co tě nemá, to je prudce romantické, mít popáleniny třetího stupně pokaždé, když se Potter do něčeho namočí…), pro Rona má nejnovější knihu o famfrpálu, pro Hermionu knihu o Bradavických zakladatelích, pro své sourozence neviditelný plášť (po sáhodlouhém uvažování jsem se rozhodla toto nekomentovat…) a Pobertův plánek (jo,jo.Prudce strategické cpát Voldymu do rukou plánek Bradavic.Ale hlavně.To zaklínadlo…two copy…bože) (do všech čtyř plánků dokreslil KNP) (Jo jo, to je prudce strategické, aby měl Voldemort jak plánek i s "KNP", tak rovnou dva pláště…ale Marrionet, my stále zapomínáme, že Voldy je vlastně ten nejhodnější táta na světě!), pro otce ten lektvar a plánek, pro matku prsten Godrica Everesta Nebelvíra a plánek, pro Remuse Vlkodlačí lektvar - který sám vyrobil (tak toho bych se nenapila)- a pro Severuse knihu o lektvarech (kterou ještě ve své mega sbírce určitě nemá)(a která mu jistě zrovna od Pottera udělá obrovskou radost…) . Daniel celej mokrej týden připravoval ten lektvar a doufal, že ho má dobře.(pokud ne tak to bude prča.)(Bože, Severusi, tys ho opravdu nic nenaučil…Nad lektvarem se nedoufá, nad lektvarem se myslí!) Už jen chvilku a lektvar bude hotový. Sedl si a čekal. Po deseti minutách se zvedl a odešel. odlil si trochu lektvaru. Schoval si ho a šel za Severusem, aby mu ho (lektvar) zkontroloval (děkujeme za tu závorku.Jinak by nás mohly napadat perverznosti :-D)(* směje se, div se neudusí *). Šel k němu do kabinetu. Zaklepal a na vyzvání vešel.
,,Co potřebuješ, Danieli?" zeptal se Severus.(áááá!Chytá mě amok.Mrví nejlepší postavy HP.Snapea,Draca i Voldyho.Na provaz tohleto…)
(Ok, opět to zbylo na mě…
"Co chcete, pane Pottere?" zeptal se profesor lektvarů.)
,,Můžeš zkontrolovat ten lektvar na vrácení vzhledu?" ("Promiňte, že ruším, ehm…pane," vykoktal Harry, "ale potřeboval bych, jestli byste nemohl prohlédnout tento lektvar," přešlápnul na místě.) podal mu Daniel lahvičku s lektvarem. Snape si ho (lektvar) (*záchvat smíchu *.Bez té závorky je to opravdu brutální :-D) prohlídl a pak se podíval na Daniela.
,,To jsi dělal sám?" zeptal se.(Argh! Tak znovu: "Pottere, tuto břečku jste vytvořil sám?" zeptal se nevěřícně Snape. Stále nemohl uvěřit, že Pottera za tu dobu vůbec nic nenaučil. Alespoň že Irina umí poměrně dobrý a hlavně silný jed. Bude se mu jistě hodit…)
,,Jasně, je blbě, co?" (to bych se u Pottera nedivila,ale u Garyho Sue bych byla naopak překvapená) ("Vlastně, ještě spolu s Ronem…víte, chtěl jsem jej dát profesoru Lupinovi, ale raději jsem myslel, že byste mohl…" zmlknul, když spatřil Snapeův zlostný pohled.)
,,No právě že ne. Je dokonalý." řekl Snape a pozapomněl Harryho upozornit,že směs,kterou namíchal,je prudce výbušná a při kontaktu s lidskou kůží exploduje a napáchá škody do padesáti metrů.Když Potter odešel,Snape se začal poťouchle pochechtávat. Dobře!
,,To jako fakt?" zeptal se Potter, netušíc zrady ze strany "milého" pedagoga.
,,Fakt." (za co soudruzi?Proč?PROČ??)(Tak tohle neřekl! Bože, řekni mi že to neřekl… Ok, tak znovu, ještě klidně milionkrát, dokud si lidé neuvědomí, že Snape by z pusy nikdy nevypustil něco jako "fakt"… "Překvapuje mne to ještě více než vás, Pottere," ironie z jeho hlasu přímo odkapávala, "je to opravdu správně," nehezky se ušklíbnul. )
,,Super."
,,Teď ti lektvary jdou v hodině i mimo. Ten Vlkodlačí lektvar by zvládl málo kdo a tento je taky složitý," řekla napodobenina Severuse zcela beze smyslu. (* opět se láme v pase smíchy a není schopna připsat smysluplnou glosu *)
,,Čím to bude?" (Podepřel si Potter prstem bradu a simuloval přemýšlení. Bezúspěšně.)
,,Asi tím že jsi potomkem Salazara Zmijozela a já ti ten lektvar schválně zkontroloval špatně "
,,A taky Godrika Nebelvíra," řekl Daniel. ,,Tos nevěděl?"(strčil do Snapea bodře.)
,,Ne." Bože, Potter je vážně hrozný trouba. Ještě chvíli a tím lektvarem ho vlastnoručně utopím, pomyslel si Snape.
,,Tak já už jdu,"zamával Harry infantilně Snapeovi. Daniel si vzal lektvar a odešel. Šel (odešel a šel)do Nebelvírské věže. Po cestě se srazil s Malfoyem.(BUCH!)
,,Pardon," omluvil se Draco.(nééé!Proč,Draco? *brečí zoufalstvím a mlátí do podlahy,na které hystericky kvílí *)(* kouká jako sůva z nudlí. Stále nevěří, že tomu povýšeneckému Malfoyovi někdo vložil do úst slovo "pardon"…*)
,,To je dobrý." Malfoy mu podal dopis.(další Svěrák?)
,,To je od tvýho otce," řekl Malfoy a odfrčel na žlutém poslíčkovském kole.
,,Díky," vzal si to od něj a teprve teď si všiml, že se Malfoy třese (bože.Co to s chudákem Dracem zase provede)(neboj, třese se nedočkavostí, až Pottera umlátí pánví, kterou jsem mu speciálně pro tyto účely věnovala…) . ,,Malfoyi? Co ti je?" zeptal se ho starostlivě Daniel. (schovaná za ním stojí Marrionet s mačetou a snaží se být nenápadná)
,,T- to nic," rozklepal se ještě víc a spadnul z kola. Daniel ho radši podepřel. (já se vážně bojím…)
,,Malfoyi vnímáš tu čárku,která chybí za tvým jménem? mě?"(Hlavně žádný slash…)
,,J-jo," třásl se Draco. Daniel začal přemýšlet (Cože začal? Nevěřím…). Draco měl bolesti (po Snapeovi je to první postava,s kterou opravdu soucítím) a zachvilku zjistí,že zdrhly i mezery asi omdlí, na ošetřovnu to je daleko, k Severusovi taky, bude ho muset odvíst (maminko)(pánvičko) do Nebelvírské věže (což budou všichni štěstím bez sebe.Eh…teda já bych byla :-D) a nechat tam sním (asi taky někoho sním. Že by autorku?) někoho, aby mohl jít pro Severuse.
,,Pojď za mnou," vyzval ho Daniel k tanci. Malfoy poslechl a šel s ním co jiného mu taky zbylo, že jo…). Daniel řekl Buclaté dámě heslo a s Dracem vešel. Celá společenská místnost ztichla. (jenom Marrionet se v koutku radovala a Irina jí musela zacpávat pusu)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saphira Saphira | Web | 29. dubna 2008 v 14:07 | Reagovat

Bože můj, docela se bojím otevřít part two, abych pod něj rovnou nemusela psát parte....

Podporuji boj za našeho Severuse! jen tak dál :D

2 Mája Mája | Web | 17. ledna 2009 v 16:23 | Reagovat

Já nenávidím prznění Severuse, děkuji za opravu některých výroků. Super glosa! Koho autorka ještě zprzní?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama